xibo - en to fa translation catalogue (1890 entries)

en:  Turn OFF Debugging
fa:  خاموش کردن کردن حالت دیباگ

en:  Turn ON Debugging
fa:  روشن کردن حالت دیباگ

en: # Layouts
fa: صفحه آرایی #

en: %d of %d player actions failed
fa: %d از %d عملیات پخش کننده انجام نشد

en: %s assigned to Display Groups
fa: %s به گروه نمایشگرها اضافه شد

en: %s assigned to User Groups
fa: %s به گروه کاربری اختصاص داده شده است

en: %s is downloading %d files too many times
fa: %s فایل های %d را بیش از حد بارگیری می کند

en: %s not retrieved from the IdP and required since is the field to identify the user
fa: %s از IdP بازیابی نشده و لازم است چون از آن فیلد برای شناسایی کاربر استفاده می شود.

en: %s scheduled on %s
fa: %s برای %s برنامه ریزی شد

en: %themeName% Error
fa: %themeName% خطا

en: %themeName% Installation
fa: نصب ٪themeName٪

en: %themeName% needs an administrator user account to be the first user account that has access to the CMS. Please enter your chosen details below.
fa: %themeName%نیاز به یک حساب کاربری مدیریتی دارد که اولین حساب کاربری است که به CMS دسترسی دارد. لطفا جزئیات انتخاب شده خود را در زیر وارد کنید

en: %themeName% needs somewhere to store the things you upload to be shown. Ideally, this should be somewhere outside the root of your web server - that is such that is not accessible by a web browser. Please input the full path to this folder. If the folder does not already exist, we will attempt to create it for you.
fa: %themeName% نیاز به جایی برای ذخیره مواردی که بارگذاری می کنید دارد تا نمایش دهد. در حالت ایده آل، باید در جایی خارج از ریشه وب سرور شما باشد - این مورد توسط یک مرورگر وب قابل دسترسی نیست. لطفا مسیر کامل را به این پوشه وارد کنید اگر پوشه قبلا وجود نداشته باشد، ما آن را برای شما ایجاد کنیم.

en: %themeName% needs to set-up a connection to your MySQL database.
fa: ٪themeName٪ نیاز به تنظیم یک اتصال به پایگاه داده MySQL شما دارد.

en: %themeName% needs you to choose a "key". This will be required each time you set-up a new client. It should be complicated, and hard to remember. It is visible in the CMS interface, so it need not be written down separately.
fa: ٪themeName٪ نیاز به انتخاب یک کلید دارد. این مورد در هر زمانی که شما یک مشتری جدید را تنظیم می کنید لازم است و ممکن است به یادداشتن آن قدری پیچیده  باشد  .این مورد در رابط CMS قابل مشاهده است، بنابراین لازم نیست جداگانه آن را بنویسید.

en: (filtered from _MAX_ total entries)
fa: (از کل نوشته های _MAX_ فیلتر شده است)

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: 1 minute
fa: ۱ دقیقه

en: 10 minutes
fa: ۱۰ دقیقه

en: 12 hours
fa: 12 ساعت

en: 12h Clock
fa: ۱۲ ساعته

en: 1st line
fa: خط اول

en: 24 hours
fa: ۲۴ ساعت

en: 24h Clock
fa: ۲۴ ساعته

en: 30 minutes
fa: ۳۰ دقیقه

en: 4 hours
fa: ۴ ساعت

en: 5 minutes
fa: ۵ دقیقه

en: : activate to sort column ascending
fa: : برای مرتب سازی صعودی ستون فعال شود

en: : activate to sort column descending
fa: : برای مرتب سازی نزولی ستون فعال شود

en: A Description of Daypart
fa: توضیح این قسمت از روز

en: A URL to the HLS video stream. Requires Player running Windows 8.1 or later, or Android 6 or later. Earlier Android devices may play HLS via the LocalVideo widget.
fa: URL به جریان ویدئو HLS. برای پخش نیاز به ویندوز 8.1 یا بالاتر، و یا آندروید 6 و یا بعد می باشد. دستگاه های اندرویدی پیش از این ممکن است از طریق ویجت LocalVideo از HLS استفاده کنند.

en: A code which can be used to lookup this DataSet - usually for an API application
fa: یک کد که می تواند برای جستجوی این مجموعه داده استفاده شود - معمولا برای یک برنامه API

en: A column already exists with this name, please choose another
fa: ستون قبلا با این نام وجود دارد، لطفا یک نام دیگر را انتخاب کنید

en: A comma separated list of HTML tags that should be stripped from the feed in addition to the default ones.
fa: لیستی از تگ های HTML جدا شده با کاما که بایستی از feed علاوه بر موارد پیش فرض جدا شود.

en: A comma separated list of attributes that should not be stripped from the incoming feed.
fa: فهرست کاملی از ویژگی های جدا شده از فید ورودی حذف شده است.

en: A comma separated list of items to present in a combo box
fa: لیست کاملی از مواردی که با کاما جدا شده اند در لیست ترکیبی نمایش داده می شود.

en: A comma separated list of tags to filter by. Enter --no-tag to see items without tags.
fa: لیستی از برچسب های جدا شده با کاما برای فیلتر کردن. برای دیدن موارد بدون برچسب --no-tag را وارد کنید.

en: A comma separated set of regular expressions run against the Display name to determine membership.
fa: مجموعه ای از عبارات منظم جدا شده با کاما بر خلاف نام  نمایشگر برای تعیین عضویت اعمال می شود.

en: A description - (1 - 254 characters).
fa: یک توضیح (1 - 254 کارکتر)

en: A file exists with the name you gave for the Library Location. Please choose another location
fa: يک فايل با نامي که براي محل بايگاني فايل ها داده ايد، در حال حاضر وجود دارد. لطفاً محل ديکري را انتخاب نماييد

en: A font to use in other Modules
fa: یک فونت برای استفاده در سایر ماژول ها

en: A formula to use as a calculation for formula column types
fa: یک فرمول برای استفاده به عنوان محاسبات انواع ستون فرمول

en: A generic file to be stored in the library
fa: یک فایل عمومی که در کتابخانه ذخیره می شود

en: A local file path or URL to the video. This can be a RTSP stream.
fa: یک مسیر فایل محلی یا URL به ویدیو. این می تواند یک جریان RTSP باشد.

en: A message to display when no data is returned from the source
fa: پیامی که هنگام دریافت نکردن اطلاعات از منبع نمایش داده شود

en: A message to display when there are no records returned by the search query
fa: یک پیام  زمانی که هیچ جوابی توسط جستجوی انجام شده  وجود ندارد نمایش داده شود.

en: A message to display when there are no tweets returned by the search query
fa: یک پیام برای نمایش زمانی که هیچ توییتی توسط جستجو نشان داده نشده است

en: A name for this DataSet
fa: یک نام برای این مجموعه داده

en: A name for this Resolution
fa: نام برای این وضوح

en: A reference code for this command which is used to identify the command internally.
fa: یک کد مرجع برای این فرمان وجود دارد که برای شناسایی فرمان به طور داخلی استفاده می شود.

en: A reference field for custom user data
fa: زمینه مرجع برای داده های کاربر سفارشی

en: A short description of this Display Group
fa: شرح مختصری از این گروه نمایش

en: A subject line for the notification - used as a title.
fa: یک رشته موضوع برای اعلان -به کار گیری  یک عنوان

en: A unique identifier for this display.
fa: یک شناسه منحصر به فرد برای این صفحه نمایش.

en: A view on a DataSet
fa: نمای یک مجموعه داده

en: ACL for %s
fa: ACL برای %s

en: ACL form requested without a User Group
fa: فرم ACL بدون گروه کاربرِی درخواست شد

en: ACL set for %s
fa: ACL برای %s تنظیم شده است

en: API Key
fa: کلید API

en: API Secret
fa: api secret

en: About
fa: درباره

en: About the CMS
fa: درباره CMS

en: Access Denied to Display
fa: دسترسی به نمایشگر امکان پذیر نیست

en: Access Denied to DisplayGroup
fa: دسترسی به این گروه نمایگرها امکان پذیر نیست

en: Access Denied to User
fa: دسترسی برای کاربر غیر فعال است

en: Access Denied to UserGroup
fa: دسترسی به گروه کاریری ممنوع است

en: Access denied replacing old media
fa: دسترسی به جایگزین کردن رسانه های قدیمی بسته است

en: Access to this route is denied for this scope
fa: دسترسی به این مسیر برای این محدوده محدود شده است

en: Action Bar Display Duration
fa: مدت زمان نمایش نوار فعالیت

en: Action Bar Mode
fa: اقدام حالت نواری

en: Action for Screen Shot Intent
fa: عمل مورد نیاز برای گرفتن عکس از صفحه (screen shot)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Active
fa: فعال

en: Add
fa: افزودن

en: Add Application
fa: افزودن برنامه

en: Add CSV Files
fa: اضافه کردن فایل های CSV

en: Add Campaign
fa: اضافه کردن کمپین

en: Add Column
fa: افزودن ستون

en: Add Command
fa: افزودن فرمان

en: Add Data
fa: اضافه کردن داده ها

en: Add DataSet
fa: افزودن مجموعه اطلاعات

en: Add Daypart
fa: اضافه کردن قسمت روز

en: Add Display Group
fa: افزودن گروه صفحه نمایش

en: Add Event
fa: افزودن رویداد

en: Add Help Link
fa: افزودن لینک راهنما

en: Add Layout
fa: افزودن چیدمان

en: Add Media
fa: افزودن رسانه

en: Add Notification
fa: افزودن اعلان

en: Add Profile
fa: اضافه کردن پروفایل

en: Add Replacement
fa: اضافه کردن جایگزین

en: Add Resolution
fa: افزودن وضوح

en: Add Row
fa: اضافه کردن ردیف

en: Add STS to the response headers? Make sure you fully understand STS before turning it on as it will prevent access via HTTP after the first successful HTTPS connection.
fa: STS را به هدرهای پاسخ اضافه کنید؟ اطمینان حاصل کنید که قبل از تبدیل به STS به طور کامل آن را متوجه شوید، زیرا بعد از اولین اتصال HTTPS موفق، از دسترسی HTTP جلوگیری می شود.

en: Add Task
fa: اضافه کردن وظایف

en: Add User
fa: افزودن کاربر

en: Add User Group
fa: افزودن گروه کاربر

en: Add Webpage
fa: افزودن صفحه وب

en: Add ZIP Files
fa: فایلهای فشرده را اضافه کنید

en: Add a new Campaign
fa: یک کمپین اضافه کنید

en: Add a new DataSet
fa: اضافه کردن یک مجموعه داده

en: Add a new Display Group
fa: یک گروه نمایشگر جدید اضافه کنید

en: Add a new Display Settings Profile
fa: اضافه کردن پروفایل نمایشگر جدید

en: Add a new Help page
fa: یک صفحه راهنما جدید اضافه کنید

en: Add a new Layout and jump to the layout designer.
fa: چیدمان جدید اضافه کنید و به قسمت طراحی چیدمان بروید.

en: Add a new User
fa: یک کاربر جدید اضافه کنید

en: Add a new User Group
fa: یک گروه کاربری جدید اضافه کنید

en: Add a new background image?
fa: یک تصویر پس زمینه جدید اضافه شود؟

en: Add a new media item to the library
fa: یک رسانه ی جدید را به کتابخانه اضافه کنید

en: Add a new resolution for use on layouts
fa: برای استفاده در قالب، یک وضوح جدید اضافه کنید

en: Add a row to the end of this DataSet
fa: یک ردیف به انتهای این مجموعه داده اضافه کنید

en: Add all the widgets to the template?
fa: تمام ویدجت ها به قالب اضافه شود؟

en: Add an Application
fa: یک برنامه اضافه کنید

en: Add files
fa: اضافه کردن فایل ها

en: Added %s
fa: %s اضافه شد

en: Added Event
fa: رویداد اضافه شده

en: Added Row
fa: ردیف اضافه شده

en: Admin Password
fa: کلمه عبور مدیر

en: Admin Username
fa: نام کاربری مدیر

en: Admin email address
fa: آدرس ایمیل مدیر

en: Administration
fa: مدیریت

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advice
fa: پیشنهاد

en: Agenda
fa: تقویم

en: All
fa: همه

en: All Tweets
fa: همه توییت ها

en: All checks pass. Click next to continue
fa: همه بررسی ها انجام شده است. برای ادامه  روی بعدی کلیک کنید

en: All media will be unassigned and any layout specific media such as text/rss will be lost. The layout will be removed from all Schedules.
fa: کلیه رسانه ها غیرقانونی خواهند شد و همه رسانه های ویژه طرحبندی مانند متن / RSS از بین می روند. طرح بندی از همه برنامه ها حذف خواهد شد.

en: All other checks passed
fa: همه بررسی های دیگر انجام شده است

en: Allow Import?
fa: اجازه وارد کردن داده شود؟

en: Allow PHP to open external URLs
fa: اجازه به PHP برای باز کردن URL های خارجی

en: Allow modifications to the transition configuration?
fa: اجازه تغییرات در تنظیمات انتقال

en: Allow the Authorization Code Grant for this Client?
fa: اجازه دادن برای دستیابی به کد مجوز برای این مشتری؟

en: Allow the Client Credentials Grant for this Client?
fa: اجازه دادن برای دستیابی به مجوزهای مشتری برای این مشتری؟

en: Allow the maintenance script to run if it is called?
fa: آیا می خواهید اجازه دهید اسکریپت تعمیر و نگهداری اگر صدا زده شد اجرا شود؟

en: Allow usage tracking?
fa: اجازه دادن به ردیابی استفاده؟

en: Allowable Attributes
fa: ویژگی های مجاز

en: Also delete from the Library?
fa: از کتابخانه نیز حذف شود؟

en: Alter Template
fa: تغییر قالب

en: Always
fa: همیشه

en: Always showing
fa: نمایش همیشگی

en: Always?
fa: همیشه؟

en: An error occurred updating these settings. This is an unexpected error, please contact support. Error Message = [%s]
fa: خطایی در بروزرسانی این تنظیمات رخ داده است. این یک خطای غیر منتظره است، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید. پیام خطا = [%s]

en: An optional description
fa: توضیحات اختیاری

en: An optional description of the Layout. (1 - 250 characters)
fa: یک توصیف انتخابی صفحه آرایی. (1 - 250 کاراکتر)

en: An optional description of the Template. (1 - 250 characters)
fa: توضیحات اختیاری از الگو. (1 تا 250 کاراکتر)

en: An optional name for this widget
fa: یک نام اختیاری برای این ویجت

en: Analog
fa: آنالوگ

en: And
fa: و

en: Android
fa: اندروید

en: Android / Linux Command
fa: دستور اندروید / لینوکس

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Application Name
fa: نام برنامه

en: Applications
fa: برنامه‌های کاربردی

en: April
fa: آوریل

en: Arabic
fa: عربی

en: Archive Owner not found
fa: صاحب بایگانی یافت نشد

en: Are the members of this group dynamic?
fa: آیا اعضای این گروه متغیر هستند؟

en: Are you sure you want to delete %groupName%?
fa: آیا مطمئنید می خواهید %groupName%  را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this Daypart? This cannot be undone
fa: آیا از حذف این قسمت روز مطمئنید؟ این عملیات قابل برگشت نیست.

en: Are you sure you want to delete this Help page? This cannot be undone
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این صفحه راهنما را حذف کنید؟ این مورد قابل بازگشت نیست

en: Are you sure you want to delete this Resolution? This cannot be undone
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید این نتیجه را حذف کنید؟  قابل بازگشت نیست

en: Are you sure you want to delete this application? This cannot be undone
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این برنامه را حذف کنید؟ این کار قابل بازگشت نیست

en: Are you sure you want to delete this campaign? This cannot be undone
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این کمپین را حذف کنید؟ این کار قابل بازگشت نیست

en: Are you sure you want to delete this command? This cannot be undone
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این دستور را حذف کنید؟ این کار قابل بازگشت نیست

en: Are you sure you want to delete this display group? This cannot be undone
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید این گروه نمایش را حذف کنید؟ این کار بازگشت پذیر نیست

en: Are you sure you want to delete this display profile?
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید پروفایل نمایشگر را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this display? This cannot be undone
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این نمایشگر را حذف کنید؟ این کار بازگشت پذیر نیست

en: Are you sure you want to delete this event from <b>all</b> displays? If you only want to delete this item from certain displays, please deselect the displays in the edit dialogue and click Save.
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این رویداد را از  نمایش <b>all</b> حذف کنید؟ اگر فقط می خواهید این مورد را از صفحه نمایش های خاص حذف کنید، لطفا نمایش آن در ویرایش مکالمه را غیرفعال کنید و روی ذخیره کلیک کنید.

en: Are you sure you want to delete this file?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این فایل را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this layout?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این طرح را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this notification? This cannot be undone
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید این اعلان را حذف کنید؟ قابل بازگشت نمیباشد.

en: Are you sure you want to delete this row?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این ردیف را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to delete this task? This cannot be undone
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید این مورد را حذف کنید؟  قابل بازگشت نیست

en: Are you sure you want to delete?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید حذف نمایید؟

en: Are you sure you want to delete? You may not be able to delete this user if they have associated content. You can retire users by using the Edit Button.
fa: آیا مطمئنید که میخواهید حذف کنید؟ شما قادر نیستید این کاربر را حذف کنید اگر محتوایی مرتبط داشته باشند. با استفاده از دکمه ویرایش میتوانید کاربران را لغو کنید.

en: Are you sure you want to install this module?
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید این ماژول را نصب کنید؟

en: Are you sure you want to logout this user?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید این کاربر از سیستم خارج شود

en: Are you sure you want to remove this region? All media files will be unassigned and any context saved to the region itself (such as Text, Tickers) will be lost permanently.
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این ناحیه را حذف کنید؟ تمام فایل های رسانه ای غیر مجاز خواهند شد و هر متن ذخیره شده به ناحیه خود (مانند متن، تایپ) برای همیشه از دست خواهد رفت.

en: Are you sure you want to remove this widget?
fa: آیا شما مطمئنید که می خواهید این ویجت را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to request a collection to occur?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید یک مجموعه را درخواست کنید تا رخ دهد؟

en: Are you sure you want to request a screenshot?
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید تصویر صفحه را درخواست کنید؟

en: Are you sure you want to run this task immediately?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این موردر را بلافاصله فعال کنید؟

en: Are you sure you want to send a Wake On Lan message to this display?
fa: آیا مطمئنید که می خواهید یک پیام  Wake On Lan به این صفحه نمایش بفرستید؟

en: Are you sure you want to truncate?
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید کوتاه کنید؟

en: Ascending
fa: صعودی

en: Ask a question
fa: یک سوال بپرس

en: Aspect
fa: همه توییت ها

en: Assign
fa: تعیین کنید

en: Assign %name% to a Campaign
fa: اختصاص٪ name٪ به یک کمپین

en: Assign Files
fa: اختصاص فایل‌ها

en: Assign Layouts
fa: اختصاص قالب‌ها

en: Assign a Layout
fa: یک قالب اختصاص دهید

en: Assign the members to the new group
fa: اختصاص دادن کاربران به گروه جدید

en: Assign to Campaign
fa: اختصاص به کمپین

en: Assignable
fa: قابل تعیین

en: Assignable variable must be a number
fa: متغیر اختصاصی باید یک عدد باشد

en: Assigned Layouts to %s
fa: چیدمان به %s اختصاص یافت

en: Associate an item from the Library
fa: یک آیتم از کتابخانه را همراه کنید

en: Audience
fa: شنودگان

en: Audio
fa: صدا

en: Audio Media
fa: رسانه صوتی

en: Audio for %name%
fa: صوت برای %نام%

en: Audit Log
fa: لاگ ویرایش

en: Audit Trail
fa: لاگ ممیزی

en: AuditLog Archive
fa: بایگانی AuditLog

en: AuditLog Delete
fa: AuditLog حذف شد

en: AuditLog Export %s to %s
fa: AuditLog خروجی %s به %s

en: Auditing until
fa: حسابرسی تا

en: August
fa: اوت

en: Authorisation Parameters missing from session.
fa: پارامترهای تعیین هویت در جلسه کاربری پیدا نشد.

en: Authorise display?
fa: نمایشگر مجاز است؟

en: Authorised
fa: مجاز

en: Authorised?
fa: مجاز؟

en: Authorization Code?
fa: کد مجوز؟

en: Authorize Request
fa: درخواست مجوز

en: Authorized applications for user
fa: برنامه های کاربردی مجاز برای کاربر

en: Automatic Restart
fa: راه اندازی مجدد به صورت اتوماتیک

en: Automatically Restart the application if we detect it is not visible.
fa: در صورت مشکل در نمایش نرم افزار راه اندازی مجدد شود.

en: Automatically collect and export relevant information into a text file.
fa: اطلاعات مربوطه را داخل یک فایل متنی به طور خودکار جمع آوری و صادر کنید.

en: Available
fa: دردسترس

en: Available for In Transitions?
fa: برای  وارد شدن به انتقال قابل استفاده است؟

en: Available for Out Transitions?
fa: برای خارج شدن از انتقال قابل استفاده است؟

en: Azerbaijani
fa: آذربایجانی

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Background Colour
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Background Image
fa: تصویر پس زمینه

en: Background thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی پس‌زمینه

en: Background transparent?
fa: پس‌زمینه شفاف؟

en: Bandwidth
fa: پهنای باند

en: Bandwidth Usage (%bandwidthSuffix%)
fa: پهنای باند استفاده شده (%bandwidthSuffix%)

en: Bandwidth Usage. Limit %xmdsLimit%
fa: پهنای باند استفاده شده. محدودیت %xmdsLimit%

en: Bandwidth allowance exceeded
fa: هزینه بیش از حد پهنای باند

en: Base
fa: پایه

en: Before reporting a fault it would be appreciated if you follow the steps. Click start
fa: قبل از گزارش کردن خطا، اگر مراحل را دنبال کنید قدردانی می شود. دکمه شروع را کلیک کنید

en: Belarusian
fa: بلاروس

en: Below is the family tree for this Display Group.
fa: در زیر درخت خانواده برای این گروه نمایشگر است.

en: Below you can select the columns to be shown in the table - drag and drop to reorder and to move between lists.
fa: در زیر می توانید ستون هایی را که در جدول نمایش داده می شود، انتخاب کنید - برای مرتب سازی دوباره و حرکت دادن بین لیست ها، کشیدن و رها کنید.

en: Best Fit
fa: بهترین تناسب

en: Blacklist Videos?
fa: ویدئوها را غیر مجاز کن

en: Bosnian
fa: بوسنیایی

en: Bottom
fa: پایین

en: BroadCast Address
fa: آدرس انتشار

en: BroadCast Address is not a valid IP Address
fa: BroadCast Address یک آی پی آدرس معتبر نیست

en: Browser
fa: مرورگر

en: Build Layouts
fa: ایجاد چیدمان‌ها

en: CDN Address
fa: آدرس CDN

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 till 32.
fa: ماسک تحت شبکه CIDR یک عدد در محدودهء صفر تا 32 نیست.

en: CIDR subnet mask is not a number within the range of 0 to 32.
fa: ماسک تحت شبکه CIDR یک عدد در محدودهء صفر تا 32 نیست.

en: CMS Secret Key
fa: کلید رمز CMS

en: CMS Theme
fa: تم CMS

en: CSS Style Sheet
fa: ورق سبک CSS

en: CSV Import
fa: وارد کردن CSV

en: Cache Period
fa: دوره حافظه پنهان

en: Cache Period for Images
fa: دوره کش برای تصاویر

en: Cache pool not available
fa: استخر ذخیره سازی در دسترس نیست

en: Call setChildObjectDependencies before load
fa: قبل از بارگیری setChildObjectDependencies را فراخوانی کنید

en: Campaign
fa: کمپین

en: Campaign Preview for %campaignName%
fa: پیش نمایش کمپین برای ٪campaignName٪

en: Campaign not found
fa: مجموعه برنامه  یافت نشد

en: Campaigns
fa: کمپین

en: Can not have a display without a hardware key
fa: نمی توان یک صفحه نمایش بدون کلید سخت افزاری داشته باشد

en: Can not have a display without a name
fa: نمی توان یک صفحه نمایش بدون نام داشت

en: Can not have an end time earlier than your start time
fa: نمی توانید یک زمان پایانی زودتر از زمان شروعتان داشته باشید

en: Can this module be assigned to a Layout?
fa: آیا می توان این ماژول را به یک قالب اختصاص داد؟

en: Can this transition be used for media end?
fa: آیا انتقال برای  پایان رسانه استفاده شود؟

en: Can this transition be used for media start?
fa: آیا انتقال برای شروع رسانه استفاده شود؟

en: Can't create ZIP. Error Code:
fa: نمی‌توان فایل ZIP را ایجاد کرد. کد خطا:

en: Can't create ZIP. Error Code: %s
fa: نمی توان ZIP را ایجاد کرد. کد خطا: %s

en: Cancel
fa: لغو

en: Cancel Replace
fa: لغو جایگزینی

en: Cancel upload
fa: لغو بارگذاری

en: Cannot change owner on this Object
fa: مالک این شیء را نمی توان تغییر داد

en: Cannot find media
fa: رسانه یافت نشد

en: Cannot find playlist
fa: لیست پخش را نمی توان پیدا کرد

en: Cannot find region
fa: ناحیه‌ای پیدا نشد

en: Cannot install font, unknown error
fa: فونت نصب نمی شود، خطای ناشناخته

en: Cannot save media file from ZIP file
fa: فایل رسانه ای را نمی توان از فایل فشرده ذخیره کرد

en: Cannot user ordering criteria in the Filter Clause
fa: معیار سفارش کاربر در فیلد فیلتر نمی تواند باشد

en: Cascade permissions to all items underneath this one.
fa: مجوز های آبشاری به تمام اقلام زیر .

en: Category
fa: دسته‌بندی

en: Category is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
fa: دسته بندی ، یک فیلد ضروری است. آن می بایست بین 1 و 254 کاراکتر باشد.

en: Caution, you have selected %1 items. Clicking save will run the %2 transaction on all these items.
fa: احتیاط کنید،٪ 1 موارد را انتخاب کرده اید با کلیک بر روی ذخیره، معامله٪ 2 را روی تمام این موارد انجام خواهد داد.

en: Centre
fa: مرکز

en: Change the Owner of this item. Leave empty to keep the current owner.
fa: مالک این آیتم را تغییر دهید.  مالک فعلی را خالی نگه دارید.

en: Change the resolution
fa: وضوح را تغییر دهید

en: Channel
fa: کانال

en: Check or un-check the options against each item to control whether access is allowed or not.
fa: گزینه های مربوط به هر مورد را بررسی کنید برای کنترل اینکه دسترسی مجاز باشد یا خیر.

en: Check that the Environment passes all the CMS Environment checks.
fa: اطمینان حاصل کنید که محیط اطراف تمامی بررسی های محیط CMS را انجام داده است.

en: Check to delete all items owned by this user, including Layouts, Media, Schedules, etc.
fa: حذف کردن تمام موارد متعلق به این کاربر، از جمله پوسته ها، رسانه ها، برنامه ها و غیره، را بررسی کنید.

en: Choose the resolution this Layout should be designed for.
fa: وضوح این لایه را باید طراحی کنید.

en: Class %s not found
fa: کلاس %s ​​یافت نشد

en: Cleaning up old revisions of media will result in any unused media revisions being permanently deleted.
fa: تمیز کردن نسخه های قدیمی رسانه ها باعث خواهد شد که هر گونه تجدید نظر در رسانه ها بطور دائمی حذف شود.

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Clear Cache
fa: پاک کردن حافظه پنهان

en: Clear Cached Data
fa: پاک کردن اطلاعات موقت

en: Clear the cache for this Module. This proces is not reversable.
fa: پاک کردن حافظه پنهان برای این ماژول. این روند غیر قابل برگشت است.

en: Cleared the Cache
fa: حافظه موقت پاک شد

en: Click on the below link to open the bug report page for this release.
fa: برای باز کردن صفحه گزارش اشکال برای این نسخه از لینک زیر کلیک کنید.

en: Client Credentials?
fa: مجوزهای مشتری

en: Client Id
fa: شناسه مشتری

en: Client Secret
fa: رمز مشتری

en: Clock
fa: ساعت‌

en: Clock Face
fa: نمای ساعت

en: Clock Type
fa: نوع ساعت

en: Close
fa: بستن

en: Code
fa: کد

en: Collect Now
fa: همین حالا جمع آوری کنید

en: Collect and Save Data
fa: جمع آوری و ذخیره دیتا

en: Collect interval
fa: بازه زمانی جمع آوری

en: Colour
fa: رنگ

en: Column %s not found
fa: ستون %s یافت نشد

en: Column Order
fa: آرایش ستون

en: Column Type
fa: نوع ستون

en: Columns Available
fa: ستون های موجود

en: Columns Selected
fa: ستون های انتخاب شده

en: Columns for %dataSetName%
fa: ستون ها برای ٪dataSetName٪

en: Command
fa: دستور

en: Command Sent to %s
fa: دستور برای %s ارسال شد

en: Commands
fa: دستورات

en: Complete
fa: کامل

en: Completely remove the old version of this media item if a new file is being uploaded.
fa: اگر یک فایل جدید در حال بارگیری است، نسخه قدیمی این آیتم رسانه را حذف کنید.

en: Config file not found for Task
fa: فایل پیکربندی برای وظایف یافت نشد

en: Content Delivery Network Address for serving file requests to Players
fa: آدرس شبکه تحویل محتوا برای بکارگیری درخواست فایل به بازیکنان

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Continue...
fa: ادامه دهید...

en: Controller called before Slim has been setup
fa: کنترلر، قبل از اینکه اسلیم راه اندازی شود صدا زده شد

en: Copied %s
fa: %s کپی شد

en: Copied %s as %s
fa: %s  به عنوان %s  کپی شد

en: Copied as %s
fa: به عنوان %s کپی شد

en: Copy
fa: کپی کردن

en: Copy %dataSetName%
fa: کپی کردن ٪dataSetName٪

en: Copy %name%
fa: کپی٪name٪

en: Copy Members?
fa: کپی کاربران؟

en: Copy User Group
fa: کپی گردن گروه کاربری

en: Copy to Clipboard
fa: رونوشت در حافظه

en: Copyright
fa: حق کپی

en: Copyright information to display as the last item in this feed. This can be styled with the #copyright CSS selector.
fa: اطلاعات کپی رایت برای نمایش آخرین مورد در این feed. این را می توان با انتخاب #copyright CSSشکل داد.

en: Cornish
fa: کرنیشی

en: Could not connect to MySQL with the administrator details. Please check and try again. Error Message = [%s]
fa: نمی توان به MySQL با جزئیات مدیریتی وارد شد. لطفا بررسی کنید و دوباره امتحان کنید. پیام خطا = [%s]

en: Could not create a new database with the administrator details [%s]. Please check and try again. Error Message = [%s]
fa: یک پایگاه داده جدید با اطلاعات مدیریتی [%s] ایجاد نشد. لطفا بررسی کنید و دوباره امتحان کنید. پیام خطا = [%s]

en: Could not create a new user with the administrator details. Please check and try again. Error Message = [%s]. SQL = [%s].
fa: نمیتوان یک کاربر جدید با اطلاعات مدیریتی ایجاد کرد. لطفا بررسی کنید و دوباره امتحان کنید. پیام خطا =[%s] SQL = [%s]

en: Could not create the Library Location directory for you. Please ensure the webserver has permission to create a folder in this location, or create the folder manually and grant permission for the webserver to write to the folder.
fa: فهرست راهنماي محل دايرکتوري(بايگاني) را نتوانست برايتان ايجاد نمايد.لطفاً اطمينان يابيد 
    که آيا وب سرور اجازه دارد که در اين محل ، يک فولدر بسازيد يا به طور دستي فولدر ايجاد کنيد و براي وب سرور 
    نوشتن بر فولدر ، مجاز شده است

en: Count
fa: مقدار

en: Count Files
fa: تعداد فایل ها

en: Counter
fa: شمارشگر

en: Create a log file on disk in this location. Please enter a fully qualified path.
fa: نام کامل مسیر فایل لاگهای برنامه

en: Create a new database
fa: ایجاد یک پایگاه داده جدید

en: Criteria
fa: معیارها

en: Croatian
fa: کرواسی

en: Currencies
fa: ارزها

en: Current Layout
fa: قالب فعلی

en: Cursor Start Position
fa: محل شروع نشانگر

en: Custom Style Sheets
fa: صفحات طراحی سفارشی

en: Czech
fa: چک

en: DELETE
fa: حذف

en: DOM Extension
fa: الحاقی DOM

en: DOM XML Extension
fa: الحاقی DOM XML

en: Daily
fa: روزانه

en: Daily Counter
fa: شمارنده روزانه

en: Daily Maintenance
fa: نگهداری روزانه

en: Dark
fa: تیره

en: Dashboard
fa: پیش‌خوان

en: Data Entry for %dataSetName%
fa: ورودی داده برای ٪dataSetName٪

en: Data Set
fa: مجموعه داده

en: Data Type
fa: نوع داده

en: Data request failed!
fa: درخواست داده ناموفق

en: DataSet
fa: مجموعه داده

en: DataSet View
fa: نمای مجموعه اطلاعات

en: DataSet not selected
fa: مجموعه داده انتخاب نشده است

en: DataSets
fa: مجموعه داده ها

en: DataSets have different column names
fa: DataSets دارای نام های ستون های متفاوت می باشد

en: DataSets have different number of columns imported = %d, existing = %d
fa: DataSets دارای تعداد مختلفی از ستون های وارد شده میباشد =%d، موجود =%d است

en: DataType
fa: نوع داده

en: Database Name
fa: نام پایگاه داده

en: Database Password
fa: رمز عبور پایگاه داده

en: Database Username
fa: نام کاربری بانک اطلاعاتی

en: Database dump failed.
fa: کپی دیتابیس انجام نشد

en: Date
fa: تاریخ

en: Date Format
fa: قالب تاریخ

en: DateTimeZone
fa: منطقه زمانی

en: Day
fa: روز

en: Dayparting
fa: تقسیم بندی روز

en: Days
fa: روزها

en: December
fa: دسامبر

en: Default
fa: پیش فرض

en: Default Duration
fa: مدت پیش‌فرض

en: Default Duration is a required field.
fa: زمان پیش فرض، فیلد اجباری است.

en: Default Language
fa: زبان پیش فرض

en: Default Latitude
fa: عرض جغرافیایی پیش فرض

en: Default Layout
fa: صفحه آرایی پیش فرض

en: Default Longitude
fa: طول جغرافیایی پیش فرض

en: Default Mute?
fa: پیش‌فرض بدون صدا؟

en: Default Profile?
fa: پروفایل پیش فرض؟

en: Default User Type
fa: نوع پیش فرض کاربر

en: Default copy media when copying a layout?
fa: رسانه پیش فرض هنگام کپی کردن قالب کپی شود؟

en: Default for "Delete old version of Media" checkbox. Shown when Editing Library Media.
fa: علامت گزینه 'حذف نسخه قدیمی رسانه ها' پیش فرض است. هنگام ویرایش کتابخانه ها نشان داده می شود.

en: Default update media in all layouts
fa: به روز رسانی  رسانه های پیش فرض در تمامی قالب ها

en: Delete
fa: حذف

en: Delete %layout%
fa: حذف٪layout٪

en: Delete Application
fa: حذف برنامه

en: Delete Campaign
fa: رشته عملیات حذف شود

en: Delete Command
fa: حذف فرمان

en: Delete Daypart
fa: حذف قسمت روز

en: Delete Display Group
fa: حذف گروه صفحه نمایش

en: Delete Event.
fa: حذف رویداد

en: Delete Generic Files?
fa: حذف فایلهای عمومی ؟

en: Delete Help Link
fa: حذف لینک راهنما

en: Delete Media
fa: حذف مدیا

en: Delete Notification
fa: حذف اعلان ها

en: Delete Profile
fa: حذف profile

en: Delete Resolution
fa: حذف وضوح

en: Delete Row
fa: حذف ردیف

en: Delete Task
fa: حذف تکلیف

en: Delete Widget
fa: حذف ویجت

en: Delete all items owned by this User?
fa: حذف تمام موارد متعلق به این کاربر؟

en: Delete any associated data?
fa: حذف داده های مرتبط؟

en: Delete the old version?
fa: نسخه قبلی حذف شود؟

en: Delete this Column?
fa: این ستون حذف شود؟

en: Delete this DataSet?
fa: این مجموعه داده حذف شود؟

en: Delete this Display?
fa: این صفحه نمایش حذف شود؟

en: Delete this region?
fa: این ناحیه حذف شود؟

en: Deleted %s
fa: %s پاک شد

en: Deleted Event
fa: رویداد حذف شده

en: Deleted Row
fa: ردیف حذف شده

en: Deleted from Layout
fa: از چینش حذف شد

en: Deleting a file cannot be reversed.
fa: فایل حذف شده قابل برگرداندن نیست .

en: Descending
fa: نزولی

en: Description
fa: توصیف‌

en: Description can not be longer than 254 characters
fa: توصیف نمی تواند طولانی تر از 254 کاراکتر باشد

en: Description of Command. This should be a textual description of what the command is trying to achieve. It should not be the actual command string - that is entered on the Display Settings Profile.
fa: شرح فرمان. این باید یک توضیح متنی از آنچه فرمان برای رسیدن به آن تلاش می کند باشد. این نباید رشته واقعی دستور باشد - که در نمایه تنظیمات نمایش داده می شود.

en: Description of Password Policy
fa: شرح قوانین رمز عبور

en: Design
fa: طراحی

en: Details
fa: جزئیات

en: Detect language?
fa: تشخیص زبان؟

en: Detect the browser language?
fa: زبان مرورگر را تشخیص دهید؟

en: Device Name
fa: نام دستگاه

en: Digital
fa: دیجیتال

en: Direct assignment is where Layouts/Media are assigned to a Display/DisplayGroup without being in a Schedule.
fa: تخصیص مستقیم  در جایی است که Layouts / Media به Display / DisplayGroup اختصاص داده می شود بدون اینکه در یک برنامه قرار داشته باشد.

en: Direction
fa: جهت

en: Disable Date Sort
fa: غیر فعال کردن مرتب سازی تاریخ

en: Disabled
fa: غیرفعال شد

en: Disabling %s
fa: غیرفعال کردن %s

en: Display
fa: صفحه نمایش

en: Display %displayName% is currently logged-in, seen %timeAgo%.
fa: نمایشگر ٪displayName٪ در حال حاضر وارد شده است، ٪timeAgo٪ دیده شده است.

en: Display %displayName% is not logged in at the moment and last accessed at <span class="unixDate">%displayLastAccessed%</span>
fa: نمایشگر ٪displayName٪ در حال حاضر وارد نشده است و آخرین بار در ٪displayLastAccessed٪ دسترسی داشته است

en: Display Activity
fa: فعالیت صفحه نمایش

en: Display Group
fa: گروه صفحه نمایش

en: Display Groups
fa: گروه های صفحه نمایش

en: Display List
fa: لیست نمایشگر

en: Display Order
fa: ترتیب نمایش

en: Display Order must be 0 or a positive number
fa: ترتیب نمایشگر باید 0 یا یک عدد مثبت باشد

en: Display Profile
fa: مشخصات نمایشگر

en: Display Screenshot Default Size
fa: نمایش تصویر صفحه با اندازه پیش فرض

en: Display Setting Profiles
fa: تنظیمات پروفایل نمایشگر

en: Display Settings
fa: تنظیمات نمایشگر

en: Display Settings Profile (included with each display)
fa: پروفایل تنظیمات نمایشگر (در هر نمایشگر موحود است)

en: Display Statistics
fa: نمایش آمار

en: Display is downloading new files
fa: نمایشگر در حال دانلود فایل‌های جدید است

en: Display is out of date but has not yet checked in with the server
fa: نمایشگر بروز نیست ولی هنوز به سرور متصل نشده است.

en: Display is up to date
fa: نمایگر بروز است

en: Display not selected!
fa: نمایش انتخاب نشده است!

en: Display's Hardware Key
fa: کلید سخت افزاری نمایشگر

en: DisplayGroups assigned to %s
fa: گروه نمایش به %s اختصاص یافت

en: DisplayGroups cannot be manually assigned to a Dynamic Group
fa: گروه نمایشگر‌ها را نمی‌توان به یک گروه پویا اختصاص داد

en: DisplayGroups cannot be manually unassigned to a Dynamic Group
fa: گروه‌های نمایش را نمی‌توان به صورت دستی به یک گروه متغیر اختصاص داد

en: DisplayGroups unassigned from %s
fa: گروه‌های نمایش از %s حذف شدند

en: Displays
fa: صفحه نمایش ها

en: Displays assigned to %s
fa: نمایشگر به %s اختصاص یافت

en: Displays cannot be manually assigned to a Dynamic Group
fa: نمایشگر را نمی‌توان به صورت دستی به یک گروه خودکار اضافه کرد

en: Displays cannot be manually unassigned to a Dynamic Group
fa: نمایشگرها را نمی‌توان به صورت دستی از یک گروه پویا حذف کرد

en: Displays unassigned from %s
fa: نمایشگر از %s کنار گذاشته شد

en: Distance
fa: فاصله

en: Distance in miles that the tweets should be returned from. Set to 0 for no restrictions.
fa: فاصله به مایل که توییت ها باید از آن بازگردانده شود. برای هیچ محدودیتی مقدار آن را  0 تنظیم کنید

en: Do you want to be notified by email if there is a problem with this display?
fa: آیا می خواهید به وسیله ایمیل اطلاع رسانی شوید اگر مشکلی با این صفحه نمایش وجود دارد؟

en: Do you want to include the DataSet data?
fa: میخواهید اطلاعات DataSet را وارد کنید؟

en: Done
fa: انجام شد

en: Done.
fa: انجام شد.

en: Double buffering helps smooth the playback but should be disabled if graphics errors occur
fa: بافر دوگانه به پخش روانتر کمک می کند ولی در صورت مشاهده خطا باید غیر فعال شود.

en: Download
fa: دانلود

en: Download Window End Time
fa: زمان پایان بازه زمانی مجاز دانلود

en: Download Window Start Time
fa: زمان شروع بازه زمانی مجاز دانلود

en: Download selected items
fa: موارد انتخاب شده را دانلود کنید

en: Downloaded
fa: دانلود شده

en: Downloading file
fa: در حال دانلود فایل

en: Downtime
fa: مدت از کار افتادگی

en: Duplicate
fa: تکثیر کردن

en: Duplicate form loaded, make adjustments and press save.
fa: فرم بارگذاری شده تکراری است، تنظیمات را انجام داده و ذخیره را فشار دهید.

en: Duration
fa: مدت‌زمان

en: Duration (seconds)
fa: مدت زمان (ثانیه)

en: Duration back
fa: مدت زمان بازگشت

en: Duration for Empty Layouts
fa: مدت زمان پخش قالب های خالی

en: Duration is per item
fa: طول مدت، جهت هر آیتم است

en: Duration is per page
fa: مدت زمان هر صفحه است

en: Duration not provided
fa: مدت زمان ارائه نشده است

en: Dutch
fa: آلمانی

en: Dynamic Criteria
fa: معیارهای پویا

en: Dynamic Display Groups must have at least one Criteria specified.
fa: گروههای نمایش پویا باید حداقل یک معیار مشخص شده را داشته باشند.

en: Dynamic Group?
fa: گروه پویا؟

en: East
fa: شرق

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit %type% Transition for %name%
fa: ویرایش %الگو% انتقال برای %نام%

en: Edit Application
fa: ویرایش برنامه

en: Edit Audio
fa: ویرایش صوتی

en: Edit Campaign
fa: ویرایش رشته عملیات

en: Edit Clock
fa: ویرایش ساعت

en: Edit Column
fa: ویرایش ستون

en: Edit Command
fa: ویرایش فرمان

en: Edit Currencies
fa: ویرایش ارزها

en: Edit Data
fa: ویرایش داده ها

en: Edit DataSet
fa: ویرایش مجموعه داده ها

en: Edit DataSet View: DataSet is %dataSetName%
fa: ویرایش نمای مجموعه داده : مجموعه داده %dataSetName%

en: Edit Daypart
fa: ویرایش قسمت روز

en: Edit Display
fa: ویرایش نمایشگر؟

en: Edit Display Group
fa: ویرایش گروه صفحه نمایش

en: Edit Embedded
fa: ویرایش ملحقات

en: Edit Event
fa: ویرایش رویداد

en: Edit HLS Video Stream
fa: ویرایش جریان ویدئو HLS

en: Edit Help Link
fa: ویرایش لینک راهنما

en: Edit Image
fa: ویرایش تصویر

en: Edit Layout
fa: ویرایش طرح

en: Edit Local Video
fa: ویرایش ویدئو محلی

en: Edit Media
fa: ویرایش رسانه

en: Edit Module
fa: ویرایش ماژول

en: Edit Notification
fa: ویرایش اعلان ها

en: Edit PDF
fa: ویرایش PDF

en: Edit Profile
fa: ویرایش Profile

en: Edit Shell Command
fa: ویرایش دستورات shell

en: Edit Stocks
fa: ویرایش سهام

en: Edit Task
fa: ویرایش تکلیف

en: Edit Text
fa: ویرایش متن

en: Edit Ticker
fa: ویرایش ساعت عقربه‌دار

en: Edit Ticker: DataSet is %dataSetName%
fa: ویرایش ساعت عقربه‌دار: منبع %dataSetName%

en: Edit Transition
fa: ویرایش انتقال

en: Edit Twitter
fa: ویرایش توییتر

en: Edit User
fa: ویرایش کاربر

en: Edit User Group
fa: ویرایش گروه کاربر

en: Edit Video
fa: ویرایش ویدئو

en: Edited %s
fa: %s ویرایش شد

en: Edited Audio
fa: صدا ویرایش شد

en: Edited Event
fa: رویداد ویرایش شده

en: Edited Row
fa: ردیف ویرایش شده

en: Edited Transition
fa: انتقال ویرایش شد

en: Effect
fa: جلوه

en: Elevate Log Until
fa: ارتقاء سطح ورود به سیستم

en: Elevate the log level until this date.
fa: سطح ورود را تا این تاریخ ارتقاء دهید.

en: Email
fa: پست الکترونیک

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Email Alert
fa: هشدار دهنده ایمیل

en: Email Alerts
fa: آگاهي دهنده ايميل

en: Email Notifications
fa: هشدارها از طریق ایمیل

en: Email?
fa: پست الکترونیک؟

en: Embedded
fa: جاسازی شده

en: Embedded Web Server Port
fa: پورت وب سرور جاسازی شده

en: Empty
fa: خالی

en: Empty Region
fa: ناحیه خالی

en: Empty Result Set with filter criteria.
fa: نتیجه تنظیم خالی با معیارهای فیلتر.

en: Empty file in ZIP
fa: فایل خالی در ZIP

en: Enable Double Buffering
fa: فعال کردن بافر دوگانه

en: Enable Email Alerts?
fa: فعال کردن هشدارهای ایمیل؟

en: Enable Latest News?
fa: فعال کردن اخبار؟

en: Enable Library Tidy?
fa: فعال سازی پاکسازی کتابخانه

en: Enable Maintenance?
fa: فعال کردن حالت نگهداری؟

en: Enable Mouse
fa: فعال سازی ماوس

en: Enable PowerPoint?
fa: فعال سازی نمایش فایلهای پاور پوینت؟

en: Enable STS?
fa: فعال کردن STS؟

en: Enable Shell Commands
fa: فعال سازی دستورات shell

en: Enable Wake on LAN
fa: فعال کردن بیداری از شبکه

en: Enable caching of Web Resources?
fa: ذخیره سازی منابع وب را فعال کنید؟

en: Enable stats reporting?
fa: فعال سازی گزارش آماری؟

en: Enable the Shell Command module.
fa: فعال سازی ماژول دستورات shell

en: Enable the mouse.
fa: فعال سازی ماوس

en: Enable the option to report the current layout status?
fa: فعال کردن گزینه گزارش وضعیت فعلی قالب؟

en: Enable the option to set the screenshot interval?
fa: گزینه ای را برای تنظیم فاصله زمانی تصویر فعال کنید؟

en: Enable?
fa: فعال شود؟

en: Enabled
fa: فعال شد

en: Enabled for In
fa: وروز مجاز

en: Enabled for Out
fa: خروج مجاز

en: Enabled?
fa: فعال؟

en: End Time
fa: زمان‌ پایان

en: End of the Feed
fa: پایان feed

en: English
fa: انگلیسی

en: Enter a CSS style sheet to style the weather widget
fa: یک ورق سبک CSS را برای سبک ویجت آب و هوا وارد کنید

en: Enter a Windows Command Line compatible command
fa: یک فرمان سازگار با فرمان ویندوز وارد کنید

en: Enter a hexadecimal password of a SecureOn enabled Network Interface Card (NIC) of the remote host. Enter a value in this pattern: 'xx-xx-xx-xx-xx-xx'. Leave the following field empty, if SecureOn is not used (for example, because the NIC of the remote host does not support SecureOn).
fa: رمز عبور هگزادسیمال SecureOn کارت شبکه میزبان راه دور را وارد کنید. یک مقدار را با این الگو وارد کنید: 'xx-xx-xx-xx-xx-xx'. در صورت عدم استفاده از SecureOn، فیلد زیر را خالی بگذارید (به عنوان مثال، چون کارت شبکه سرور میزبان از SecureOn پشتیبانی نمی کند).

en: Enter a number within the range of 0 to 32 in the following field. Leave the following field empty, if no subnet mask should be used (CIDR = 0). If the remote host's broadcast address is unknown: Enter the host name or IP address of the remote host in Broad Cast Address and enter the CIDR subnet mask of the remote host in this field.
fa: یک عدد در محدوده 0 تا 32 در فیلد زیر وارد کنید. در صورت عدم استفاده از ماسک زیر شبکه (CIDR = 0)، فیلد زیر را خالی بگذارید. اگر آدرس پخش میزبان  ناشناخته باشد: نام میزبان یا آدرس IP میزبان از راه دور را در آدرس انتشار ارسال کنید و mask زیر شبکه CIDR از میزبان راه دور را در این قسمت وارد کنید.

en: Enter a style sheet for the table
fa: یک سبک طراحی برای جدول وارد کنید

en: Enter an Android / Linux Command Line compatible command
fa: یک فرمان سازگار با فرمان آندروید / لینوکس را وارد کنید

en: Enter text...
fa: متن را وارد کنید...

en: Enter the end time for this daypart. If the end time is before the start time, then the daypart will cross midnight.
fa: زمان پایان دادن به این قسمت روز را وارد کنید. اگر زمان پایان قبل از زمان شروع باشد، قسمت روز از نیمه شب عبور خواهد کرد.

en: Enter the number of hours you would like to cache twitter images.
fa: تعداد ساعت هایی را که میخواهید تصاویر توییتر را ذخیره کنید را وارد کنید.

en: Enter the number of seconds you would like to cache twitter search results.
fa: تعداد ثانیه هایی را که می خواهید نتایج جستجوی توییتر را ذخیره کنید وارد کنید.

en: Enter the start time for this daypart
fa: زمان ابندای این قسمت از روز را وارد کنید

en: Enter the template for each item. Replaces [itemsTemplate] in main template.
fa: برای هر مورد وارد قالب شوید. موارد قالب در قالب اصلی جایگزین شود.

en: Enter the template for the daily forecast. Replaces [dailyForecast] in main template.
fa: قالب پیش بینی روزانه را وارد کنید. جایگزین [dailyForecast] در قالب اصلی است.

en: Enter the volume percentage for this audio to play at.
fa: درصد پخش صدا برای پخش این صوت را وارد کنید.

en: Enter your API Key from DarkSky.
fa: کلید API خود را از DarkSky وارد کنید

en: Enter your API Key from Google Maps.
fa: کلید API خود از Google Maps را وارد کنید.

en: Enter your API Key from Twitter.
fa: کلید API خود را از توییتر وارد کنید

en: Enter your API Secret from Twitter.
fa: api secret  خود را از توییتر وارد کنید.

en: Entity
fa: موجودیت

en: Entity not found
fa: موجودی یافت نشد

en: Environment Check
fa: بررسی محیط

en: Erase all content in this DataSet and overwrite it with the new content in this import.
fa: تمام محتویات این مجموعه داده را پاک کنید و با محتوای جدید وارد شده آن را بازنویسی کنید.

en: Error
fa: خطا

en: Error.
fa: خطا.

en: Errors in the Last 12 hours
fa: خطاهای 12 ساعت گذشته

en: Event Type
fa: نوع رویداد

en: Exception Start/End time for %s are empty or in an incorrect format
fa: زمان شروع شروع / پایان برای %s خالی است یا فرمت نادرست است

en: Exceptions
fa: استثناها

en: Exec is not available.
fa: امکان استفاده از Exec وجود ندارد.

en: Execute a shell command on the client
fa: یک دستور shell را در مشتری اجرا کنید

en: Existing
fa: موجود

en: Existing data is incompatible with your new configuration
fa: داده های موجود با تنظیمات جدید شما سازگار نیستند

en: Exit Transition
fa: خروج از انتقال

en: Expecting a date in %s but received %s.
fa: در انتظار دریافت تاریخ در %s اما %s دریافت شد.

en: Expire Modified Layouts immediately on change. This means a layout can be cut during playback if it receives an update from the CMS
fa: قالبهای تغییر یافته به محض تغییر از بین بروند. این بدان معن یاست که یک قالب  در صورتی که بروز رسانی دریافت کند می تواند در حالت پخش قطع شود

en: Expire Modified Layouts?
fa: قالب های تغییر یافته را باز سازی کن.

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Expires
fa: انقضا

en: Expires At
fa: منقضی می شود

en: Export
fa: خروجی

en: Export Database
fa: پایگاه داده خروجی

en: Export Database Backup
fa: پشتیبان پایگاه داده را صادر کنید

en: Export Statistics
fa: آمار خروجی

en: Export Template
fa: قالب خروجی

en: Export database
fa: خروج پایگاه داده

en: Export raw data to CSV
fa: داده های نارسا را به  CSV صادر کنید

en: Extension %s does not match any enabled Module
fa: برنامک %s با هیچ ماژول فعالی سازگار نیست

en: External Image
fa: تصویر خارجی

en: Fade
fa: محو

en: Fade In
fa: محو شدن به سمت داخل

en: Fade Out
fa: محو شدن به سمت خارج

en: Failed to write to database after %d retries. Please try again later.
fa: خطا در نوشتن پایگاه داده بعد از %d مجدد. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

en: Failure
fa: عدم موفقیت

en: February
fa: فوریه

en: File Name
fa: نام فایل

en: File Status - Count of Files
fa: وضعیت فایل - تعداد فایل ها

en: File Status - Size of Files
fa: وضعیت فایل - اندازه فایل ها

en: File does not exist
fa: پرونده وجود ندارد

en: File download mode
fa: حالت دانلود فایل

en: FileInfo
fa: اطلاعات فایل

en: Files assigned to %s
fa: فایل‌ها به %s اختصاص یافتند

en: Files unassigned from %s
fa: فایل‌ها از %s حذف شدند

en: Filter
fa: فیلتر

en: Finance
fa: مالی

en: First
fa: اولین

en: First Name
fa: نام کوچک

en: First we need to check if your server meets %themeName%'s requirements.
fa: ابتدا ما باید بررسی کنیم آیا سرور شما نیازمند ٪requirementsName٪ است.

en: Flash
fa: فلش

en: Flip Clock
fa: چرخش ساعتگرد

en: Flip Horizontal
fa: چرخش افقی

en: Flip Vertical
fa: چرخش عمودی

en: Fly
fa: پرواز

en: Font
fa: فونت

en: Font file is not embeddable due to its permissions
fa: فایل فونت با توجه به مجوزهای آن قابل تعویض نیست

en: Font file unreadable
fa: فایل فونت غیر قابل خواندن است

en: For example, if this is a Layout then update the permissions on all Regions, Playlists and Widgets.
fa: برای مثال، اگر این یک قالب باشد، مجوزها را در همه مناطق، لیستهای پخش و ابزارکها به روزرسانی کنید.

en: Force HTTPS?
fa: اعمال HTTPS؟

en: Force delete from any existing layouts, assignments, etc
fa: Force را از هر پوسته، تکالیف و غیره حذف کنید

en: Force the portal into HTTPS?
fa: پورتال را به HTTPS وصل کنید؟

en: Forecast
fa: پیش‌بینی

en: Formula
fa: فرمول

en: Free
fa: آزاد

en: French
fa: فرانسوی

en: Friday
fa: جمعه

en: From Date
fa: از تاریخ

en: Full Article
fa: مقاله کامل

en: Function
fa: عملکرد

en: GD Extension
fa: الحاقی GD

en: GET
fa: رسیدن

en: General
fa: عمومی

en: Generic File
fa: فایل عمومی

en: German
fa: آلمانی

en: Get Forecast
fa: پیش بینی کنید

en: Get Results
fa: دریافت نتایج

en: Gettext
fa: انجام آزمایش

en: Global switch for email alerts to be sent
fa: کلید جهانی برای هشدارهای ایمیل فرستاده می شود

en: Google Traffic
fa: ترافیک گوگل

en: Google Traffic Map
fa: نقشه ترافیک گوگل

en: Greek
fa: یونانی

en: Group
fa: گروه

en: Group Admin
fa: مدیر گروه

en: Group not found
fa: گروه یافت نشد

en: Groups
fa: گروه ها

en: Guest
fa: مهمان

en: HEAD
fa: رئيس

en: HEAD content to Embed (including script tags)
fa: محتوای سرصفحه برای قرار دادن (شامل برچسب های اسکریپت)

en: HLS Video Stream
fa: جریان ویدئو HLS

en: HTML to Embed
fa: قرار دادن HTML

en: Hardware Accelerate Web Content
fa: سخت افزار سرعت وب سایت را افزایش می دهد

en: Has Direction
fa: مسیر دارد

en: Has Duration
fa: طول می کشد

en: Heading
fa: عنوان

en: Height
fa: ارتفاع

en: Height must be greater than 0
fa: ارتفاع باید بزرگتر از ۰ یاشدو

en: Height of the Region
fa: ارتفاع ناحیه

en: Help
fa: راهنما

en: Help Links
fa: لینک‌های راهنما

en: Hide Environment checks
fa: مخفی کردن بررسی محیط

en: Homepage
fa: صفحه  اصلی

en: Homepage for this user. This is the page they will be taken to when they login.
fa: صفحه اصلی برای کاربر. صفحه ی کاربران هنگام ورود به سیستم .

en: Horizontal Align
fa: تراز افقی

en: Host
fa: میزبان

en: Hosts and Keywords that should not be loaded via the Proxy Specified. These should be comma separated.
fa: میزبان و کلمات کلیدی نباید از طریق پروکسی مشخص شده بارگیری شوند. باید با کاما جدا شوند

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Hourly Counter
fa: شمارش ساعت

en: Hours
fa: ساعت

en: Hours this event should be scheduled for
fa: این رویداد باید ساعت ها برنامه ریزی شود

en: How far should the map be zoomed in? The higher the number the closer, 1 represents the entire globe.
fa: چقدر باید نقشه بزرگ تر شود؟ هر چه قدر عدد بزرگ تر باشد، نزدیک تر است.1 نشان دهنده کل جهان است.

en: How long should the Action Bar be shown for, in seconds?
fa: چقدر طول می کشد(به ثانیه ها) که نوار فعالیت نمایش داده شود؟

en: How often should the Player check for new content.
fa: هر چند وقت یک بار کلاینت محتوای جدید را بروز رسانی کند؟

en: How often, in minutes, should the Display send its download progress while it is downloading new content?
fa: چندبار، در عرض چند دقیقه، نمایشگر باید دانلود خود را در حالی  که در حال دانلود محتوای جدید است ارسال کند؟

en: How should the action bar behave?
fa: نوار فعالیت چگونه عمل می کند؟

en: How should this image be aligned?
fa: چطور این تصویر باید تراز شود؟

en: How should this image be scaled?
fa: چطور باید این تصویر مقیاس شود؟

en: How should this image be vertically aligned?
fa: این تصویر باید به صورت عمودی تراز شود؟

en: How should this video be scaled?
fa: چطور باید این ویدیو بزرگ شود؟

en: How should this web page be embedded?
fa: چگونه این صفحه وب باید جاسازی شود؟

en: How to colour Media on the Region Timeline
fa: نحوه رنگ آمیزی رسانه ها در منطقه زمانی

en: Hungarian
fa: مجارستانی

en: I want to see the list anyway.
fa: من میخواهم لیست را به  در هر صورت ببینم

en: ID
fa: شناسه

en: IP Address
fa: آدرس آی‌پی

en: IP Address Incorrectly Formed
fa: آدرس IP به شکل غلط ایجاد شد

en: Icelandic
fa: ایسلندی

en: Id
fa: شماره

en: If an empty layout is detected how long (in seconds) should it remain on screen? Must be greater than 1.
fa: اگر یک طرح خالی شناسایی شود چه مدت (ثانیه) باید روی صفحه نمایش باقی بماند؟ باید بیشتر از 1 باشد

en: If the CMS is behind a load balancer, what are the load balancer IP addresses, comma delimited.
fa: اگر CMS در پشت یک توازن بار قرار بگیرد، آدرس آی پی متعادل کننده بار چیست(با کاما جدا شود)؟

en: If the Player is configured for push messaging, screenshots are requested immediately and should be seen when the form closed. In some circumstances it may be necessary to refresh the page after a few seconds.
fa: اگر پخش کننده برای پیام های پوش پیکربندی شده باشد، عکس های صفحه بلافاصله درخواست می شوند و وقتی که فرم بسته شود باید دیده شوند. در برخی موارد ممکن است نیاز باشد پس از چند ثانیه صفحه را به روز رسانی کنید.

en: If the device is having trouble playing video, it may be useful to switch to a Surface View for Video Rendering.
fa: اگر دستگاه مشکلی در پخش ویدئو داشته باشد، بهتر است که به Surface View برای رندر ویدئو تغییر داده شود.

en: If the media is used in scheduled events it is also shown below. To restrict to a specific time enter a date in the filter below.
fa: اگر رسانه ای در رویدادهای زمان بندی شده استفاده می شود، در زیر نشان داده میشود. برای محدود کردن به یک زمان خاص، یک تاریخ را در فیلد زیر وارد کنید.

en: If there are any exceptions enter them below by selecting the Day from the list and entering a start/end time.
fa: اگر استثنائاتی وجود دارد، با انتخاب روز از لیست و وارد کردن زمان شروع/پایان، آنها را در زیر وارد کنید.

en: If there is only one item in this region should it loop?
fa: اگر تنها یک مورد در این منطقه وجود داشته باشد، باید آن را حل کرد؟

en: If this daypart is already in use, the events will be adjusted to use the new times provided. If used on a recurring event and that event has already recurred. The event will be split in two and the future event time adjusted.
fa: اگر این بخش روزانه در حال استفاده است، رویدادها بگونه ای تنظیم خواهند شد تا از زمانهای جدید ارائه شده استفاده شود. اگر در یک رویداد تکراری استفاده شود و آن رویداد قبلا متوقف شده باشد، این رویداد به دو قسمت تقسیم خواهد شد و زمان رویداد آینده تنظیم میگردد.

en: If you have not yet created an empty database and database user for Xibo to use, and know the user name / password of a MySQL administrator stay on this tab, otherwise click "Use Existing".
fa: اگر شما هنوز پایگاه داده خالی و پایگاه داده برای Xibo ایجاد نکرده اید و  نام کاربری / رمز عبور مدیریت  MySQL  را می دانید در این برگه بمانید ، در غیر این صورت روی «استفاده از موجودی» کلیک کنید.

en: Ignore first row?
fa: نادیده گرفتن ردیف اول؟

en: Ignore the first row? Useful if the CSV has headings.
fa: نادیده گرفتن ردیف اول؟ اگر CSV دارای عنوان باشد مفید است.

en: Image
fa: تصویر

en: Images. PNG, JPG, BMP, GIF
fa: تصاویر. PNG، JPG، BMP، GIF

en: Import
fa: ورودی

en: Import CSV
fa: بارگذاری CSV

en: Import DataSet Data?
fa: اطلاعات DataSet وارد شود؟

en: Import Layouts
fa: وارد کردن چیدمان‌ها

en: Import Tags?
fa: برچسب ها وارد شود؟

en: Import a Layout from a ZIP file.
fa: یک پوسته را از یک فایل ZIP وارد کنید.

en: Imported JSON into %s
fa: JSON وارد شده به %s

en: In the fields below please enter the column number in the CSV file that corresponds to the Column Heading listed. This should be done before Adding the file.
fa: در قسمت های زیر لطفا شماره ستون فایل CSV که مربوط به عنوان ستون در لیست است را وارد کنید. این کار باید قبل از افزودن فایل انجام شود.

en: Include DataSet data?
fa: اطلاعات DataSet قرار داده شود ؟

en: Include Widgets?
fa: شامل ویجت ها باشد؟

en: Incorrect Screen shot Format
fa: فرمت تصوير صفحه اشتباه

en: Indonesian
fa: اندونزیایی

en: Inherit permissions
fa: ارث بری مجوزها

en: Inherit permissions from Parent when adding a new item?
fa: در هنگام اضافه کردن یک آیتم جدید، مجوزهای منبع  راداشته باشد؟

en: Initial User Group
fa: گروه کاربر نخستین

en: Install
fa: نصب

en: Install Module
fa: نصب ماژول

en: Installation guide
fa: راهنمای نصب

en: Installed %s
fa: %s نصب شد

en: Instance Suspended
fa: نمونه معلق شد

en: Interleave Default
fa: پیش فرض جاگذاری

en: Interrupt?
fa: وقفه؟

en: Interval
fa: بازه زمانی

en: Invalid CRON expression in the Schedule
fa: عبارت CRON نامعتبر در برنامه زمانبندی

en: Invalid XMR registration
fa: ثبت XMR نامعتبر است

en: Invalid field_to_identify value. Review settings.
fa: مقدار field_to_identify نامعتبر است. تنظیمات را مجدداً بررسی کنید.

en: Invalid module
fa: ماژول اشتباه

en: Invalid user group selected
fa: گروه کاربری نامعتبر انتخاب شده است

en: Is Dynamic?
fa: آیا پویا است؟

en: Is the Resolution enabled for use?
fa: آیا وضوح  قابل استفاده می باشد؟

en: Is the task active?
fa: آیا تکلیف فعال است؟

en: Is the task config locked? Useful for Service providers.
fa: آیا پیکربندی کار قفل شده است؟ برای ارائه دهندگان خدمات مفید است.

en: Is this instance suspended?
fa: آیا این نمونه معلق شده است؟

en: Is this the default profile for all Displays of this type? Only 1 profile can be the default.
fa: آیا این پروفایل پیش‌فرض برای همه نمایشگرهای این نوع است؟ فقط ۱ پروفایل می‌تواند به عنوان پیش فرض تعریف شود.

en: Is this user retired?
fa: آیا کاربر کنار گذاشته شده؟

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Item
fa: مورد

en: Items per Page
fa: آیتم های هر صفحه

en: Items per page
fa: آیتم در صفحه

en: JSON Extension
fa: الحاقی JSON

en: January
fa: ژانویه

en: July
fa: ژوئیه

en: June
fa: ژوئن

en: Landscape
fa: افقی

en: Language
fa: زبان

en: Large File Uploads
fa: بارگذاری فایلهای حجیم

en: Last
fa: آخرین

en: Last Accessed
fa: آخرین دستیابی

en: Last Command
fa: آخرین فرمان

en: Last Duration
fa: آخرین مهلت

en: Last Login
fa: آخرین ورود

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Last Run
fa: آخرین اجرا

en: Last Status
fa: آخرین وضعیت

en: Latest News
fa: آخرین اخبار

en: Latest News URL
fa: لینک آخرین اخبار

en: Latest news not available.
fa: خبری یافت نشد.

en: Latest news not enabled.
fa: آخرین خبر فعال نیست.

en: Latitude
fa: عرض جغرافیایی

en: Launch the command via Windows Command Line
fa: فرمان را از طریق خط فرمان ویندوز اجرا کنید

en: Layer
fa: لایه

en: Layer must be 0 or a positive number
fa: لایه باید 0 یا یک عدد مثبت باشد

en: Layout
fa: صفحه آرایی

en: Layout / Campaign
fa: چیدمان / کمپین

en: Layout Details not provided
fa: جزئیات قالب ارائه نشده است

en: Layout Duration
fa: مدت زمان قالب

en: Layout Name
fa: نام طرح‌بندی

en: Layout Name must be between 1 and 50 characters
fa: نام صفحه آرایی باید بین 1 و 50 کاراکتر باشد

en: Layout Permissions
fa: مجوزهای قالب

en: Layout Preview for %campaignName%
fa: پیش نمایش قالب برای ٪campaignName٪

en: Layout not found
fa: قالب یافت نشد

en: Layouts
fa: چیدمان‌ها

en: Layouts assigned to %s
fa: چیدمان‌ها به %s اختصاص یافت

en: Layouts not provided
fa: چیدمان ارائه نشده

en: Layouts on %campaignName%
fa: قالب ها در ٪campaignName٪

en: Layouts unassigned from %s
fa: چیدمان‌ها از %s حذف شد

en: Left
fa: چپ

en: Left Coordinate
fa: مختصات چپ

en: Left to Right (LTR)
fa: چپ به راست

en: Level
fa: مرحله

en: Library
fa: کتابخانه

en: Library Image
fa: تصویر کتابخانه

en: Library Location
fa: محل کتابخانه

en: Library Media
fa: رسانه کتابخانه

en: Library Quota
fa: فضای کتابخانه

en: Library Quota must be a whole number.
fa: کتابخانه سخنان باید یک عدد کامل باشد.

en: Library Size
fa: فضای استفاده شده

en: Library Size Limit
fa: محدودیت فضای قابل استفاده

en: Library Tidy Complete
fa: پاکسازی کتابخانه پایان یافت.

en: Library Usage
fa: فضای کتابخانه

en: Library Usage. Limit %libraryLimit%
fa: فضای کتابخانه. محدودیت %libraryLimit%

en: Library allowance exceeded
fa: هزینه کتابخانه بیش از حد است

en: Library not writable
fa: امکان نوشتن روی کتابخانه وجود ندارد

en: Licence
fa: لایسنس

en: Licence Information
fa: اطلاعات مجوز

en: Licence Slot Validation
fa: تایید اعتبار مجوز ورودی

en: Light
fa: روشن

en: Limit the number of log files uploaded concurrently
fa: محدود کردن تعداد آپلود همزمان فایلهای لاگ

en: Limits cannot be lower than 0
fa: محدودیت ها نمی توانند کمتر از 0 باشد

en: Limits must be numbers
fa: محدودیت باید اعداد باشد

en: Link
fa: لینک

en: Link is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
fa: لینک، یک فیلد ضروری است. آن می بایست بین 1 و 254 کاراکتر باشد.

en: List Content
fa: فهرست نمودن محتوا

en: Loading Layout...
fa: در حال بارگذاری طرح ...

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Local Video
fa: ویدئوی محلی

en: Location
fa: موقعیت مکانی

en: Location of the Manual
fa: مسیر راهنما

en: Lock Module Config
fa: قفل کردن پیکربندی ماژول

en: Lock Task Config
fa: تنظیمات وظیفه را قفل کنید

en: Lock the Display Name to the device name provided by the Player?
fa: آیا نام نمایشگر به نام دستگاه ارائه شده توسط پخش کننده قفل شود؟

en: Log
fa: لاگ

en: Log Level
fa: سطح لاگ

en: Log Truncated
fa: لاگها پاک شدند

en: Log file path name.
fa: مسیر فایل لاگ

en: Logged In
fa: وارد سیستم شد

en: Logged In?
fa: وارد شده؟

en: Login
fa: ورود به سیستم

en: Logout
fa: خروج

en: Logout User
fa: خروج کاربر

en: Logs
fa: گزارش‌ها

en: Longitude
fa: طول جغرافیایی

en: Lookup Tables cannot be deleted
fa: جدول‌های جستجو را نمی‌توان حذف کرد

en: Loop?
fa: حلقه

en: Lower Row Limit
fa: محدودیت ردیف پایین تر

en: Mac Address
fa: مک آدرس

en: Mail will be sent from this address
fa: ایمیل از این آدرس ارسال می شود

en: Maintenance
fa: نگهداری

en: Maintenance Disabled
fa: عمل نگهداري، از کار افتاد

en: Maintenance Key
fa: کلید نگهداری

en: Maintenance key invalid.
fa: کلید نگهداری، غیرمجاز است

en: Maintenance tasks are disabled at the moment. Please enable them in the &quot;Settings&quot; dialog.
fa: وظايف نگهداري در اين لحظه غيرفعال شده اند. لطفاً آن ها را در بخش «تنظيمات» فعال نماييد

en: Make new copies of all media on this layout?
fa: آیا کپی های جدیدی از تمام رسانه بر روی این صفحه آرایی ایجاد شود؟

en: Malformed JSON body, rows and uniqueKeys are required
fa: بدنه JSON نا معتبر است، ستونها و کلید یکتا مورد نیاز است

en: Manage
fa: مدیریت

en: Manage Membership
fa: مدیریت کردن عضویت

en: Manage Membership for %displayGroupName%
fa: مدیریت عضویت در ٪displayGroupName٪

en: Manual
fa: راهنما

en: Manual Position
fa: موقعیت راهنما

en: March
fa: مارس

en: Marquee Down
fa: حرکت مارکی به سمت پایین

en: Marquee Left
fa: حرکت مارکی به سمت چپ

en: Marquee Right
fa: حرکت مارکی به سمت راست

en: Marquee Selector
fa: انتخاب کننده مارکی

en: Marquee Up
fa: حرکت مارکی به سمت بالا

en: Max Display Timeout
fa: حداکثر زمان قطع  نمایشگر

en: Max Log Age
fa: حداکثر عمر گزارش

en: Max Statistics Age
fa: حداکثر عمر آمار

en: Maximum concurrent downloads
fa: تعداد دانلودهای همزمان

en: May
fa: مه

en: Media
fa: رسانه

en: Media Assigned
fa: فایل (مدیا) اختصاص یافت

en: Media Dashboard
fa: داشبورد رسانه

en: Media Permissions
fa: مجوزهای رسانه

en: Media will be created with these settings. If public everyone will be able to view and use this media.
fa: رسانه با این تنظیمات ایجاد خواهد شد. اگر عمومی باشد همه قادر به مشاهده و استفاده از این رسانه ها خواهند بود.

en: Media you own already has this name. Please choose another.
fa: رسانه ای که دارید، هم اکنون این نام را دارد. لطفا یکی دیگر انتخاب نمایید.

en: Member
fa: عضو

en: Members
fa: کاربران

en: Membership set for %s
fa: عضویت برای %s تنظیم شد

en: Message
fa: پیام

en: Method does not exist
fa: متد وجود ندارد

en: Middle
fa: وسط

en: Minute Counter
fa: شمارنده دقیقه

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Minutes this event should be scheduled for
fa: دقایق این رویداد باید برنامه ریزی شود

en: Missing API Key
fa: کلید API یافت نشد

en: Missing API Secret
fa: api secret یافت نشد.

en: Missing JSON Body
fa: بدنه JSON یافت نشد

en: Missing dataSetColumnTypeId
fa: datasetcolumntypeID یافت نشد.

en: Missing dataSetId
fa: datasetID یافت نشد.

en: Missing dataTypeId
fa: datatypeID یافت نشد.

en: Missing height property
fa: مشخصات ارتفاع یافت نشد

en: Missing left property
fa: مشخصات فاصله از چپ یافت نشد

en: Missing name
fa: نام یافت نشد.

en: Missing regionid property
fa: مشخصات ناحیه یافت نشد

en: Missing the admin password.
fa: رمز عبور مدیر موجود نیست

en: Missing the admin username.
fa: نام کاربری مدیریت پیدا نشد.

en: Missing the library location.
fa: از دست رفتن مکان کتابخانه

en: Missing the server key.
fa: از دست دادن کلید سرور

en: Missing top property
fa: مشخصات فاصله از بالا یافت نشد

en: Missing type
fa: type یافت نشد.

en: Missing width property
fa: مشخصات عرض یافت نشد

en: Mixed
fa: مخلوط

en: Mode for hardware acceleration of web based content.
fa: حالت شتاب سخت افزاری محتوای مبتنی بر وب.

en: Module
fa: ماژول

en: Module Widget Application not set
fa: برنامه ویجت ماژول تنظیم نشده است

en: Module already installed
fa: ماژول در حال حاضر نصب شده است

en: Module has not set the description
fa: ماژول توضیحات را تنظیم نکرده است

en: Module has not set the module name
fa: ماژول، نام ماژول را تنظیم نمی کند

en: Module has not set the module type
fa: ماژول، نوع ماژول را تنظیم نمی کند

en: Module must implement InstallOrUpgrade
fa: ماژول باید InstallOrUpgrade را اجرا کند

en: Module not configured. Missing API Key.
fa: ماژول پیکربندی نشده است. کلید API یافت نشد.

en: Modules
fa: ماژول ها

en: Modules available to Install
fa: ماژول برای نصب موجود است

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Month
fa: ماه

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Monthly bandwidth Limit
fa: محدودیت پهنای باند ماهیانه

en: More Statistics
fa: آمار بیشتر

en: Multi Display
fa: چند نمایشگر

en: Multiple Items Selected
fa: چندین مورد انتخاب شده

en: Mute?
fa: بی صدا؟

en: My Applications
fa: برنامه های من

en: MySQL database (PDO MySql)
fa: پایگاه داده MySQL،--- نسخه PDO MySQL

en: Name
fa: نام

en: Name cannot be empty
fa: نام نمی‌تواند خالی باشد

en: Name must be between 1 and 50 characters
fa: اسم باید بین 1 و 50 کاراکتر باشد

en: Name of the Region
fa: نام ناحیه

en: Neither Playlist or Widget provided
fa: هیچ لیست پخش یا ویجت ارائه نشده است

en: Nested Display
fa: نمایش تو در تو

en: New
fa: جدید

en: New Password
fa: کلمه عبور جدید

en: New layouts will be created with these settings. If public everyone will be able to view and use this layout.
fa: قالب بندی جدید با این تنظیمات ایجاد خواهد شد. اگر عمومی باشد همه قادر به مشاهده و استفاده از این قالب هستند.

en: New list content value is invalid as it does not include values for existing data
fa: مقدار محتوای لیست جدید نامعتبر است زیرا شامل مقادیر موجود در داده های موجود نمی باشد

en: Next
fa: بعدی

en: Next Run
fa: اجرای بعدی

en: No
fa: خیر

en: No IP Address Specified
fa: هیچ آدرس IP مشخص نشد

en: No Records
fa: بدون اسناد

en: No attributes could be mapped
fa: هیچ ویژگی نمی تواند نقشه بندی شود

en: No attributes retrieved from the IdP
fa: هیچ ویژگی از IdP بازیابی نشده است

en: No audit log found for these dates
fa: برای این تاریخ ها هیچ لاگ ویرایشی یافت نشد

en: No columns
fa: ستونی یافت نشد.

en: No config file recorded for task. Please recreate.
fa: هیچ فایل پیکربندی برای کار ثبت نشده است. لطفا دوباره ایجاد کنید.

en: No data available in table
fa: هیچ داده ای در جدول وجود ندارد

en: No data found in request body
fa: داده ای در بدنه درخواست یافت نشد

en: No data returned, please check error log.
fa: هیچ اطلاعاتی دریافت نشده است، لطفا ورود به سیستم را بررسی کنید.

en: No display groups selected
fa: هیچ گروه صفحه نمایشی انتخاب نشد

en: No displays with View permissions
fa: هیچ نمایشگری با مجوز نمایش وجود ندارد

en: No events for the chosen Display/Display Group on the selected date!
fa: هیچ رویدادی برای گروه نمایش/نمایش در تاریخ انتخاب شده وجود ندارد!

en: No file to return
fa: فایل برای بازگشت وجود ندارد

en: No magic packet can been sent, since UDP is unsupported (not a registered socket transport)
fa: هیچ بسته جادویی نمی تواند فرستاده شود، از آنجایی که UDP پشتیبانی نمی شود (یک انتقال متصل منطبق نیست)

en: No matching records found
fa: هیچ رکوردی یافت نشد

en: No regions present
fa: هیچ ناحیه‌ای فعال نیست

en: No super admins to use as the archive owner, please set one in the configuration.
fa: هیچ مدیر ارشدی به عنوان صاحب بایگانی انتخاب نشده است، لطفا یکی را در تنظیمات انتخاب کنید.

en: No tags to assign
fa: هیچ برچسبی برای اختصاص دادن وجود ندارد

en: No tags to unassign
fa: بدون برچسب برای لغو وظیفه

en: No tweets
fa: هیچ توییت برای نمایش وجود ندارد

en: No widgets to preview
fa: هیچ افزونه‌ای برای پیش نمایش وجود ندارد

en: None
fa: هیچکدام

en: North
fa: شمال

en: North East
fa: شمال شرق

en: North West
fa: شمال غرب

en: Norwegian Bokmål
fa: نروژی بوکمال

en: Not Found
fa: یافت نشد

en: Not Required.
fa: ضروری نیست.

en: Not a folder
fa: این یک خوشه نیست

en: Note: It will only be updated in layouts you have permission to edit.
fa: نکته: این مورد فقط در پوسته هایی که شما مجاز به ویرایش آن هستید به روز می شود.

en: Nothing to archive
fa: چیزی برای بایگانی موجود نیست

en: Notification Centre
fa: مرکز اطلاع رسانی

en: Notification Tidy
fa: هشداردهی صحیح

en: Notifications
fa: اطلاعیه ها

en: Notify current layout
fa: اطلاع سانی در خصوص قالب فعلی

en: November
fa: نوامبر

en: Now Showing
fa: در حال نمایش

en: Number
fa: عدد

en: Number of Items
fa: تعداد آیتم ها

en: Number of display slots
fa: تعداد اسلات های صفحه نمایشگر

en: Object
fa: شیء

en: October
fa: اکتبر

en: Off
fa: خاموش

en: Off when transparent
fa: زمانی که شفاف است خاموش شود

en: Offset
fa: انحراف‌

en: Offset Left
fa: جابجا سازی چپ

en: Offset Top
fa: جابجا سازی بالا

en: Offset from the Left Corner
fa: انحراف از گوشه چپ

en: Offset from the Top Corner
fa: انحراف از گوشه بالا

en: On
fa: روشن

en: On Demand
fa: بنا به نیاز

en: On Windows, should the player use taskkill to terminate commands.
fa: در ویندوز، آیا پخش کننده باید از از بین برنده وظیفه استفاده کند تا دستورات را خاتمه دهد.

en: On/Off Timers
fa: روشن / خاموش تایمرها

en: Only 1 default per display type is allowed.
fa: فقط 1 پیش فرض در هر نوع صفحه نمایش مجاز است.

en: Only Administrator Users can truncate the log
fa: فقط کاربر ادمین می تواند لاگها را پاک کند

en: Only Unused
fa: استفاده نشده

en: Only Used
fa: فقط استفاده شده

en: Only show Daytime weather conditions
fa: فقط شرایط آب و هوایی روزانه را نشان می دهد

en: Only show currently logged in?
fa: در حال حاضر فقط  ورود به سیستم نمایش داده شود؟

en: Only super and group admins can create users
fa: فقط مدیران ارشد و گروهی می توانند کاربران را ایجاد کنند

en: Open Natively
fa: باز بومی

en: Open a new window
fa: باز کردن پنجره جدید

en: Open full screen
fa: باز کردن تمام صفحه

en: Open the Manual in a new Window
fa: راهنما را در پنجره جدید باز کنید

en: Optional JavaScript
fa: جاوا اسکریپت اختیاری

en: Optional Stylesheet
fa: سبک صفحه اختیاری

en: Optionally choose a template you have saved before.
fa: یک الگو که قبلا ذخیره کرده اید را انتخاب کنید.

en: Options
fa: گزینه ها

en: Or
fa: یا

en: Order
fa: سفارش

en: Order Changed
fa: دستور تغییر کرد

en: Orientation
fa: جهت

en: Original Height
fa: ارتفاع اصلی

en: Original Padding
fa: حاشیه داخلی اصلی

en: Original Width
fa: عرض اصلی

en: Output Audit Trail as CSV
fa: خروجی حسابرسی با خروجی CSV

en: Overlay Layout
fa: پوشش قالب

en: Overlay Layouts
fa: پوشش قالب ها

en: Override the screen dimensions (left,top,width,height). Requires restart. Care should be taken to ensure these are within the actual screen size.
fa: نادیده گرفتن ابعاد صفحه (چپ، بالا، عرض، ارتفاع). نیاز به راه اندازی مجدد دارد.مراقبت باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که آنها در اندازه واقعی صفحه نمایش قرار دارند.

en: Override the template?
fa: قالب بازنویسی شود؟

en: Overwrite existing data?
fa: داده های موجود را بازنویسی کنید؟

en: Owner
fa: دارنده

en: Owner User Group
fa: مالک گروه کاربری

en: PATCH
fa: تعمیر کردن

en: PDF document viewer
fa: بیننده سند PDF

en: PDO support with MySQL drivers must be enabled in PHP.
fa: پشتیبانی از PDO با درایورهای MySQL باید در PHP فعال باشد.

en: PHP DOM XML extension to function.
fa: استفاده از ماژول PHP DOM XML برای استفاده.

en: PHP DOM core functionality enabled.
fa: استفاده از PHP DOM core برای استفاده

en: PHP Gettext support to function.
fa: استفاده از Gettext برای استفاده

en: PHP JSON extension required to function.
fa: PHP JSON نیاز است

en: PHP PCRE support to function.
fa: استفاده از PHP PCRE برای استفاده

en: PHP SOAP extension required to function.
fa: PHP SOAP نیاز است

en: PHP Version
fa: نسخه PHP

en: PHP version %s or later required.
fa: نسخه PHP باید %s یا بیشتر باشد.

en: POST
fa: پست

en: PUT
fa: قرار دادن

en: Page
fa: صفحه

en: Page Height
fa: ارتفاع صفحه

en: Page Security
fa: امنیت صفحه

en: Page Width
fa: عرض صفحه

en: Page not found
fa: صفحه پیدا نشد

en: Password
fa: کلمه عبور

en: Password Changed
fa: کلمه عبور تغییر کرد

en: Password Policy Regular Expression
fa: قوانین رمز عبور عادی

en: Password Protect Settings
fa: حفاظت از تنظیمات با رمز عبور

en: Passwords do not match
fa: گذرواژه‌ها مطابق نیستند

en: Pattern of MAC-address is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or letter)
fa: الگوی MAC-address به صورت "xx-xx-xx-xx-xx-xx" نمی باشد (x = عدد یا حرف)

en: Pattern of SecureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
fa: الگوی کلمه عبور SecureOn به شکل  "xx-xx-xx-xx-xx-xx" نمی باشد ( x = عدد یا حروف بزرگ)

en: Pattern of secureOn-password is not "xx-xx-xx-xx-xx-xx" (x = digit or CAPITAL letter)
fa: الگوی مشخص شده برای رمز عبور دارای از الگوی "xx-xx-xx-xx-xx-xx" پیروی نمیکند.  (x = عدد یا کاراکتر با حرف بزرگ)

en: Pending
fa: معلق

en: Per Minute
fa: در دقیقه

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Permissions Updated
fa: مجوزها به روزرسانی شدند.

en: Permissions form requested with an invalid entity
fa: فرم های مجوز با یک کاربری نامعتبر درخواست شده است

en: Permissions form requested without an object
fa: فرمهای مجوز بدون یک شیء درخواست شده است

en: Permissions requested without an entity
fa: مجوزها بدون یک موجودیت درخواست شده است

en: Phone
fa: تلفن

en: Phone Number
fa: شمارهٔ تلفن

en: Phone home URL
fa: آدرس اینترنتی تلفن

en: Phone home key
fa: صفحه کلید تلفن

en: Phone home time
fa: زمان خانه تلفن

en: Pick a command
fa: یک فرمان را انتخاب کنید

en: Pick a command to send to the Player. If the CMS has XMR enabled this will be sent immediately, otherwise it will show an error.
fa: یک فرمان را برای فرستادن به پخش کننده انتخاب کنید. اگر XMR در سیستم فعال باشد، بلافاصله ارسال می شود، در غیر این صورت یک خطا را نشان می دهد.

en: Play a video locally stored on the client
fa: یک ویدیوی محلی  که در مشری ذخیره شده را پخش کنید

en: Play again?
fa: نمایش مجدد ؟

en: Playlist
fa: فهرست پخش

en: Please check the bandwidth graphs and display status for %s to investigate the issue.
fa: لطفا نمودارهای پهنای باند و وضعیت نمایشگر برای %s را بررسی کنید تا مشکل رسیدگی شود .

en: Please choose a template
fa: لطفا یک قالب را انتخاب کنید

en: Please configure your Twitter API key/secret on the Twitter Module.
fa: لطفا کلید/رمز توییتر خود را در ماژول توییتر پیکربندی کنید.

en: Please enter a CRON expression in the Schedule
fa: لطفا یک عبارت CRON در برنامه قرار دهید

en: Please enter a Link for this Ticker
fa: لطفا یک لینک برای این تیکر وارد کنید

en: Please enter a Password.
fa: لطفا رمز عبور را وارد کنید.

en: Please enter a SQL clause for how this dataset should be ordered
fa: لطفا یک شرط SQL  برای نحوه مرتب شدن این مجموعه داده وارد کنید

en: Please enter a SQL clause to filter this DataSet.
fa: لطفا یک شرط SQL  برای نحوه فیلتر شدن این مجموعه داده وارد کنید

en: Please enter a code between 1 and 50 characters containing only alpha characters and no spaces
fa: لطفا یک کد بین 1 تا 50 کاراکتر حاوی تنها آرم های آلفا و بدون فضای خالی وارد کنید

en: Please enter a command name between 1 and 254 characters
fa: لطفا یک نام دستور بین 1 تا 254 کاراکتر وارد کنید

en: Please enter a description between 1 and 1000 characters
fa: لطفا یک توضیح بین 1 تا 1000 کاراکتر وارد کنید

en: Please enter a display group name
fa: لطفاً نام یک گروه صفحه نمایش را وارد نمایید

en: Please enter a duration
fa: لطفا مدت زمان را وارد کنید

en: Please enter a duration.
fa: لطفا یک مدت زمان را وارد کنید

en: Please enter a from date
fa: لطفا تاریخ شروع را انتخاب کنید

en: Please enter a full path name giving the location of this video on the client
fa: لطفا یک نام کامل مسیر را وارد کنید تا محل این ویدیو را در سرویس گیرنده(کلاینت) قرار دهید

en: Please enter a link
fa: لطفا یک پیوند را وارد کنید

en: Please enter a password for this user.
fa: لطفا یک کلمه عبور برای این کاربر وارد نمائید.

en: Please enter a password for this user. This user will have full access to the system
fa: لطفا یک کلمه عبور برای این کاربر وارد نمائید. این کاربر به تمام سیستم دسترسی خواهد داشت

en: Please enter a search term
fa: یک عبارت جستجو وارد کنید

en: Please enter a user name for the first administrator account.
fa: لطفا یک نام کاربری برای مدیریت ارشد وارد نمائید.

en: Please enter a valid email address or leave it empty.
fa: لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید یا آن را خالی بگذارید.

en: Please enter a zoom level
fa: لطفا سطح بزرگنمایی را وارد کنید

en: Please enter password for the Admin account.
fa: لطفا برای حساب کاربری Admin رمز عبور وارد کنید.

en: Please enter some text
fa: لطفا متن را وارد کنید

en: Please enter the Lower Row Limit for this DataSet (enter 0 for no limit)
fa: لطفا حد پایین ردیف را برای این مجموعه داده وارد کنید (0 را برای بدون محدودیت وارد کنید)

en: Please enter the Lower Row Limit for this DataSet (enter 0 for no limit)')
fa: لطفا حد پایین ردیف را برای این مجموعه داده وارد کنید (برای بدون محدودیت 0 را وارد کنید)

en: Please enter the Upper Row Limit for this DataSet (enter 0 for no limit)
fa: لطفا حد بالای ردیف را برای این مجموعه داده وارد کنید (برای بدون محدودیت 0 را وارد کنید)

en: Please enter the hostname for the MySQL server. This is usually localhost.
fa: لطفا نام میزبان را برای سرور MySQL وارد کنید. این مورد معمولا localhost است.

en: Please enter the name of the database that should be created.
fa: لطفا نام پایگاه داده ای که باید ایجاد شود را وارد کنید.

en: Please enter the name of the database that should be used.
fa: لطفا نام پایگاه داده ای که باید استفاده شود را وارد کنید.

en: Please enter the name of the database user that should be created.
fa: لطفا نام کاربری کاربر پایگاه داده که باید ایجاد شود را وارد کنید.

en: Please enter the name of the database user that should be used.
fa: لطفا نام کاربری کاربر پایگاه داده را که باید استفاده شود وارد کنید.

en: Please enter the number of rows per page. 0 for no pages.
fa: لطفا تعداد ردیف در هر صفحه را وارد کنید. 0 برای هیچ صفحه ای .

en: Please enter the private address for XMR.
fa: لطفا آدرس خصوصی XMR را وارد کنید.

en: Please enter the public address for XMR.
fa: لطفا آدرس عمومی XMR را وارد کنید.

en: Please enter the update interval in minutes. This should be kept as high as possible. For example, if the data will only change once per day this could be set to 60.
fa: لطفا فاصله به روز رسانی را بر اساس دقیقه وارد کنید . این مورد باید حداکثر مجاز باشد. به عنوان مثال، اگر داده ها فقط یک بار در روز تغییر کند، می تواند روی 60 تنظیم شود.

en: Please enter the update interval in minutes. This should be kept as high as possible. For example, if the data will only change once per hour this could be set to 60.
fa: لطفا فاصله به روز رسانی را در دقیقه وارد کنید . باید حداکثر مجاز باشد. برای مثال، اگر داده ها فقط یک بار در ساعت تغییر کند، این می تواند روی 60 تنظیم شود.

en: Please enter the user name of an account that has administrator privileges on the MySQL server.
fa: لطفا نام کاربری یک حساب کاربری که دارای امتیازات مدیریتی در سرور MySQL است را وارد کنید.

en: Please enter your new password
fa: لطفاً گذرواژه جدیدتان را وارد کنید

en: Please note: The folder location for mysqldump must be available in your path environment variable for this to work and the php exec command must be enabled.
fa: لطفا توجه داشته باشید: محل پوشه برای mysqldump باید در متغیر محیط مسیر شما موجود باشد تا بتواند این کار را انجام دهد و دستور php exec  فعال شود.

en: Please open a new window and recreate the problem. While you do that we are going to log all of the actions taken in a text based log. We won't capture screenshots or videos, so if you feel that this would be useful please capture those manually and add them to the zip file you will download in the next step.
fa: لطفا یک پنجره جدید باز کنید و مشکل را دوباره بسازید. در حالی که شما این کار را انجام می دهید، می خواهیم تمام اقدامات انجام شده در یک متن مبتنی بر متن را وارد کنیم. ما تصاویر یا فیلم ها را ضبط نخواهیم کرد، بنابراین اگر احساس می کنید که این کار مفید است، لطفا آنها را به صورت دستی ضبط کنید و آنها را به فایل زیپ که در مرحله بعد دانلود می کنید اضافه کنید.

en: Please press the back button in your browser.
fa: لطفا دکمه برگشت به صفحه قبل را در بروزر خود کلیک کنید

en: Please provide Media to Assign
fa: لطفا یک فایل (مدیا) برای تخصیص قرار دهید

en: Please provide a body
fa: لطفا یک بدنه بسازید

en: Please provide a column heading.
fa: لطفا شرح ستون را انتخاب کنید.

en: Please provide a database host. This is usually localhost.
fa: لطفا یک هاست برای بانک اطلاعاتی تعریف کنید. معمولا localhost استفاده می‌شود.

en: Please provide a from/to date.
fa: لطفا تاریخ را وارد کنید.

en: Please provide a height
fa: لطفا یک اندازه ارتفاع بگذارید

en: Please provide a name
fa: لطفا یک اسم بدهید

en: Please provide a name for the existing database.
fa: لطفا نام پایگاه داده موجود را تهیه کنید.

en: Please provide a name for the new database.
fa: لطفا یک نام برای پایگاه داده جدید تهیه کنید.

en: Please provide a password for the existing database.
fa: لطفا یک رمز عبور برای پایگاه داده موجود ارائه دهید.

en: Please provide a password for the new database.
fa: لطفا یک رمز عبور برای پایگاه داده جدید ارائه دهید.

en: Please provide a subject
fa: لطفا یک موضوع انتخاب کنید

en: Please provide a user for the existing database.
fa: لطفا یک کاربر برای بانک اطلاعاتی موجود تهیه کنید.

en: Please provide a user for the new database.
fa: لطفا یک کاربر برای پایگاه داده جدید ارائه دهید.

en: Please provide a width
fa: لطفا یک اندازه عرض بگذارید

en: Please provide an admin user name.
fa: لطفا یک نام کاربری مدیر تعریف کنید.

en: Please provide your credentials
fa: اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کنید

en: Please repeat the new Password.
fa: لطفا گذرواژه جدید را تکرار کنید.

en: Please save this file to your PC.
fa: لطفا این فایل را در کامپیوتر خود ذخیره نمایید.

en: Please select a Campaign/Layout for this event.
fa: لطفا یک قالب/مجموعه قالب برای این رویداد انتخاب کنید.

en: Please select a Command for this event.
fa: لطفا یک فرمان برای این رویداد انتخاب کنید.

en: Please select a DataSet
fa: لطفاً یک مجموعه اطلاعات انتخاب نمایید

en: Please select a Layout or Campaign for this Event to show
fa: لطفا یک چیدمان یا کمپین در این رویداد برای نمایش انتخاب کنید

en: Please select a clock face.
fa: لطفا نمای ساعت را انتخاب کنید

en: Please select a command for this Event.
fa: لطفا یک فرمان برای این رویداد انتخاب کنید

en: Please select a theme for the clock.
fa: لطفا یک قالب برای ساعت انتخاب کنید.

en: Please select at least one option
fa: لطفا حداقل یک گزینه را انتخاب کنید

en: Please select one or more displays / groups for this event to be shown on.
fa: لطفا یک یا چند نمایش / گروه را برای نشان داده شدن این رویداد انتخاب کنید.

en: Please select one or more displays / groups for this notification to be shown on - Layouts will need the notification widget.
fa: لطفا یک یا چند صفحه نمایش/گروه را برای این اعلان انتخاب کنید که در آن نمایش داده شود - پوسته به ویجت اعلان نیاز دارد.

en: Please select one or more users / groups who will receive this notification.
fa: لطفا یک یا چند کاربر/گروه که این اعلان را دریافت می کنند انتخاب کنید.

en: Please select the Campaign you would like to assign this Layout to. It will be assigned to the end of the Campaign.
fa: لطفا کمپینی را انتخاب کنید که مایلید این طرح را به آن اختصاص دهید. این مورد به پایان کمپین اختصاص خواهد یافت.

en: Please select the DataSet to use as a source of data for this ticker.
fa: لطفا DataSet را انتخاب کنید تا به عنوان منبع داده برای این ticker استفاده شود.

en: Please select the DataSet to use as a source of data for this view.
fa: لطفا DataSet را انتخاب کنید تا به عنوان منبع داده برای این نمایه استفاده شود.

en: Please select the Event Type
fa: لطفا نوع رویداد را انتخاب کنید

en: Please select the effect that will be used to transition between items.
fa: لطفا افکتی را که برای انتقال بین موارد استفاده می شود انتخاب کنید.

en: Please select the effect that will be used to transition between items. If all items should be output, select None. Marquee effects are CPU intensive and may not be suitable for lower power displays.
fa: لطفا نتیجه ای که برای انتقال بین موارد استفاده می شود را انتخاب کنید. اگر همه آیتم ها باید خروجی باشند،  None را انتخاب کنید. نتایج  میدان CPU پر قدرت است و ممکن است برای نمایش قدرت پایین مناسب نباشد.

en: Please select the order this event should appear in relation to others when there is more than one event scheduled
fa: زمانی که بیش از یک رویداد برنامه ریزی شده است ، لطفا فرمان رویدادی که در رابطه با دیگر رویدادها باید نشان داده شود را انتخاب کنید.

en: Please select the type of clock to display.
fa: لطفا نوع ساعت را برای نمایش انتخاب کنید.

en: Please tick the box if you would like to delete all the Data contained in this DataSet
fa: لطفا اگر می خواهید تمام داده های موجود در این مجموعه داده را حذف کنید، لطفا کادر را علامت بزنید

en: Polish
fa: لهستانی

en: Popular
fa: محبوب

en: Port is not a number within the range of 0 till 65536. Port Provided:
fa: پورت یک عددی در محدودهء صفر تا 65536 نیست. پورتی که مهیا شده:

en: Portrait
fa: عمودی

en: Portuguese
fa: پرتقالی

en: PowerPoint
fa: پاورپوینت

en: Powerpoint. PPT, PPS
fa: پاورپوینت. PPT، PPS

en: Preferences
fa: ترجیحات

en: Prev
fa: قبلی

en: Prevent Sleep?
fa: جلوگیری از خواب

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: Preview Campaign
fa: پیش نمایش کمپین

en: Preview Enabled
fa: فعال کردن پیش نمایش

en: Preview Enabled variable must be a number
fa: متغیر پیش نمایش فعال باید یک عدد باشد

en: Preview Enabled?
fa: پیش نمایش فعال است؟

en: Preview Layout
fa: پیش‌نمایش چیدمان

en: Preview for Layout
fa: پیش نمایش چیدمان

en: Preview your selection in a new tab
fa: پیشنمایش انتخاب شما در یک برگه جدید

en: Previous
fa: قبلی

en: Priority
fa: اولویت

en: Priority must be 0 or a positive number
fa: اولویت باید 0 یا یک عدد مثبت باشد

en: Problem copying file in the Library Folder
fa: مشکل کپی فایل در پوشه کتابخانه

en: Problem copying provided file into the Library Folder
fa: مشکل کپی پرونده موجود در پوشه کتابخانه

en: Problem moving downloaded file into the Library Folder
fa: مشکل انتقال فایل دانلود شده به پوشه کتابخانه

en: Problem moving uploaded file into the Library Folder
fa: مشکل انتقال فایل آپلود شده در پوشه کتابخانه

en: Problem with Form Template
fa: مشکلی در قالب پیش آمد

en: Processing...
fa: در حال پردازش...

en: Proof of Play
fa: اثبات نمایش

en: Property
fa: ویژگی

en: Provide a Password which will be required to access settings
fa: تغییر تنظیمات نیاز به ورود رمز عبور دارد.

en: Provide a custom clause instead of using the clause builder above.
fa: به جای استفاده از شرط ساز در بالا، یک شرط سفارشی ایجاد کنید.

en: Provided Data Type doesn't exist
fa: نوع داده ارائه شده وجود ندارد

en: Provided DataSet Column Type doesn't exist
fa: نوع ستون DataSet ارائه شده وجود ندارد

en: Provided Object not under permission management
fa: شیء ارائه شده تحت مدیریت مجوز نیست

en: Proxy Credentials
fa: مجوزهای پروکسی

en: Proxy Exceptions
fa: استثناعات پروکسی

en: Proxy Port
fa: پورت پروکسی

en: Proxy URL
fa: URL پروکسی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Purge Expired API Tokens
fa: پاکسازی زودهنگام API باقیمانده

en: RSS Ticker.
fa: ثانیه شمار RSS

en: RSS/Atom Feed to be displayed on the Status Dashboard
fa: خوراک RSS / Atom در داشبورد وضعیت نمایش داده می شود

en: Reassign all items this User owns to the selected User.
fa: مجوز مجدد برای اختصاص تمام موارد این کاربر به کاربر انتخاب شده

en: Reassign items to another User
fa: انتقال موارد به یک کاربر دیگر

en: Rebuild Fonts?
fa: فونت ها بازسازی شود؟

en: Receive Display Notifications?
fa: دریافت گزارش های نمایش؟

en: Receive System Notifications?
fa: دریافت  گزارش های سیستم ؟

en: Recent
fa: اخیر

en: Recent shows only the most recent tweets, Popular the most popular and Mixed includes both popular and recent results.
fa: اخیرا نشان می دهد تنها جدیدترین تویت ها، محبوب ترین اند.

en: Reconfigure XMR
fa: XMR را دوباره تنظیم کنید

en: Recovery for Display %s
fa: بازیابی برای نمایشگر %s

en: Recreate the Problem in a new window.
fa: بازسازی مجدد مشکل در پنجره ای جدید

en: Recurring
fa: تکرار

en: Redirect URI
fa: تغییر مسیر URI

en: Ref 1
fa: پیوست 1

en: Ref 2
fa: پیوست 2

en: Ref 3
fa: پیوست 3

en: Ref 4
fa: پیوست 4

en: Ref 5
fa: پیوست 5

en: Reference
fa: مرجع‌

en: Reference 1
fa: مرجع 1

en: Reference 2
fa: مرجع‌ ۲

en: Reference 3
fa: مرجع 3

en: Reference 4
fa: مرجع 4

en: Reference 5
fa: مرجع 5

en: Refresh
fa: نوسازی

en: Refresh the Log
fa: تازه کردن لاگ

en: Region
fa: ناحیه

en: Region Options
fa: تنظیمات ناحیه

en: Region not found
fa: ناحیه پیدا نشد

en: Regular Maintenance
fa: سرویس و نگهداری های مرتب

en: Relationship Tree
fa: درخت روابط

en: Release Date
fa: تاریخ نشر

en: Remove Hashtags?
fa: آیا هش تگ ها حذف شود؟

en: Remove Mentions?
fa: آیا موارد ذکر شده حذف شوند؟

en: Remove Retweets?
fa: حذف ریتوییت ها؟

en: Remove URLs?
fa: حذف url ها؟

en: Remove all media not currently in use?
fa: رسانه هایی که در حال حاضر در حال استفاده نیست حذف شود؟

en: Remove any cached data for this display.
fa: هر داده ذخیره شده برای این صفحه را حذف کنید.

en: Remove old revisions
fa: اصلاحات قدیمی را حذف کنید

en: Remove the XMR configuration for this Player and send a rekey action.
fa: پیکربندی XMR را برای این پخش کننده حذف کنید و یک عمل ارسال دوباره کلید انجام دهید.

en: Removed Audio
fa: صدای حذف شده

en: Repeat every
fa: تکرار هر

en: Repeat every must be a positive number
fa: هر تکرار باید یک عدد مثبت باشد

en: Repeat the new Password for this user.
fa: تکرار کلمه عبور جدید برای این کاربر.

en: Repeats
fa: تکرار

en: Repeats selection is invalid for Always or Daypart events
fa: انتخاب تکراری برای رویدادهای همیشگی یا روزانه نامعتبر است

en: Replace
fa: جای‌گزین شود

en: Replace Existing Media?
fa: جایگزین رسانه‌های موجود شود؟

en: Report Fault
fa: گزارش اشتباه

en: Report an application fault
fa: گزارش خطای برنامه

en: Reporting
fa: گزارش‌گیری

en: Request Screen Shot
fa: درخواست اسکرین شات

en: Request sent for %s
fa: درخواست برای %s ارسال شد

en: Required file not found for Display and Layout Combination
fa: فایل مورد نیاز برای نمایش و ترکیب قالب یافت نشد

en: Required file not found for Display and Layout Widget
fa: فایل مورد نیاز برای  نمایش و  ویجت قالب یافت نشد

en: Required file not found for Display and Media Combination
fa: فایل مورد نیاز برای نمایش و ترکیب رسانه یافت نشد

en: Requires PHP FileInfo support to function. If you are on Windows you need to enable the php_fileinfo.dll in your php.ini file.
fa: نیاز به پشتیبانی PHP FileInfo برای عملکرد. اگر شما در ویندوز هستید، باید php_fileinfo.dll را در فایل php.ini خود فعال کنید.

en: Reset Secret?
fa: بازنشانی رمز؟

en: Reset your client secret to prevent access from any existing application.
fa: برای جلوگیری از دسترسی برنامه های موجود، رمز سرویس گیرنده خود را بازنشانی کنید.

en: Reshow welcome
fa: نمایش صفحه اول

en: Resolution
fa: رزولوشن

en: Resolutions
fa: دقت

en: Resting Log Level
fa: ایستا کردن سطح ورود

en: Results
fa: نتایج

en: Retest
fa: امتحان مجدد

en: Retire
fa: بازنشسته

en: Retire %layout%
fa: حذف شدن ٪layout٪

en: Retire this layout or not? It will no longer be visible in lists
fa: این صفحه آرایی کنار گذاشته شود یا خیر؟ این دیگر قابل مشاهده در لیست نخواهد بود

en: Retire this media?
fa: این رسانه حذف شود؟

en: Retire? It will no longer be visible when scheduling
fa: لغو فعالیت؟ در زمان برنامه ریزی قابل مشاهده نخواهد بود

en: Retired
fa: کنار گذاشته شد

en: Retired %s
fa: %s آرشیو شد

en: Retired media remains on existing Layouts but is not available to assign to new Layouts.
fa: رسانه حذف شده در پوسته های موجود باقی می ماند اما برای اختصاص به پوسته های جدید امکان پذیر نیست.

en: Retired?
fa: کنار گذاشته شده؟

en: Return Display Groups that contain the selected Display somewhere in the nested Display Group relationship tree.
fa: گروه های نمایشی که حاوی نمایش انتخاب شده هستند جایی در درخت روابط گروه نمایش تودرتو بازگشت شده اند.

en: Return Display Groups that directly contain the selected Display.
fa: گروه های نمایشگری که به طور مستقیم شامل نمایشگرهای انتخاب شده است را برگردان.

en: Retype New Password
fa: کلمه عبور جدید را مجدد تایپ کنید

en: Reverse Landscape
fa: نمایش افقی

en: Reverse Portrait
fa: نمایش عمودی

en: Reverse conversion?
fa: تبدیل عکس شود؟

en: Revised
fa: تجدید نظر شده

en: Right
fa: راست

en: Right to Left (RTL)
fa: راست به چپ

en: Route is available through the API
fa: مسیر توسط API قابل دسترس است

en: Rows per page
fa: سطرهای هر صفحه

en: Run
fa: اجرا

en: Run Now
fa: همین حالا اجرا کنید

en: Run Now set on %s
fa: اجرای بلافاصله بر روی %s تنظیم شده است

en: Run Task Now
fa: تکلیف اجرا شود

en: Run at CMS Time?
fa: در زمان CMS اجرا شود؟

en: Run this event from now and dont stop.
fa: این رویداد را در این لحظه اجرا کنید و متوقف نشوید.

en: Run through the library and remove unused and unnecessary files
fa: اجرا از طریق کتابخانه و حذف فایل های استفاده نشده و غیر ضروری

en: Russian
fa: روسی

en: SOAP Extension
fa: الحاقی SOAP

en: Saturday
fa: شنبه

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Template
fa: ذخیره قالب

en: Save this Layout as a Template?
fa: این قالب به عنوان یک الگو ذخیره شود؟

en: Saved %s
fa: %s ذخیره شده

en: Scale Content?
fa: محتوا مقیاس بندی شود؟

en: Scale Percentage
fa: درصد مقیاس

en: Scale type
fa: نوع مقیاس

en: Schedule
fa: جدول زمانی

en: Schedule Event
fa: زمانبندی رویداد

en: Schedule Now
fa: حالا زمان بندی کنید

en: Schedule with view permissions?
fa: برنامه ریزی با مجوزهای مشاهده انجام شود؟

en: Screen Dimensions
fa: ابعاد صفحه نمایش

en: Screen Shot Size
fa: اندازه تصویر روی صفحه نمایش

en: Screen shot interval
fa: زمان بین دو عکس صفجه

en: Screen shot?
fa: اسکرین شات؟

en: Screenshots can be seen in the Display Grid by selecting Column Visibility and enabling the Screenshot column.
fa: اسکرین شات ها را می توان در جدول نمایش با انتخاب نمایش ستون و فعال کردن ستون Screenshot مشاهده کرد.

en: Scroll Horizontal
fa: حرکت افقی

en: Scroll Vertical
fa: حرکت عمودی

en: Search Term
fa: یک عبارت جستجو وارد کنید

en: Search term. You can test your search term in the twitter.com search box first.
fa: عبارت مورد جستجو. شما می توانید عبارت جستجو خود را در جعبه جستجو twitter.com تست کنید.

en: Search:
fa: جستجو:

en: Seconds
fa: ثانیه ها

en: Seconds this event should be scheduled for
fa: ثانیه های این رویداد باید برنامه ریزی شود

en: Select All
fa: انتخاب همه

en: Select Displays
fa: نمایش ها را انتخاب کنید

en: Select permissions to grant to this application (scopes).
fa: مجوزها را برای اعطا به این برنامه (محدوده) انتخاب کنید.

en: Select the audio file that should be played when this Widget starts.
fa: فایل صوتی را که باید هنگام کار این ویجت پخش شود ،انتخاب کنید.

en: Select the dayparting information for this event. To set your own times select custom and to have the event run constantly select Always.
fa: اطلاعات روزانه برای این رویداد را انتخاب کنید. برای تنظیم زمان خود، سفارشی را انتخاب کنید و برای اجرای دائمی رویداد همیشه را انتخاب کنید.

en: Select the end time for this event
fa: زمان پایان را برای این رویداد انتخاب کنید

en: Select the language you would like to use.
fa: زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

en: Select the start time for this event
fa: انتخاب زمان شروع این رویداد

en: Select the task you would like to run
fa: فعالیتی را که می خواهید اجرا کنید انتخاب کنید

en: Select the template colours you would like to apply.
fa: رنگ های قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

en: Select the template you would like to apply. This can be overridden using the check box below.
fa: قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید. این را می توان با استفاده از چک باکس زیر لغو کرد.

en: Select the type of event to schedule
fa: نوع رویداد را برای برنامه ریزی انتخاب کنید

en: Select the units you would like to use.
fa: واحدهای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

en: Select to create a new database
fa: یک پایگاه داده جدید ایجاد کنید

en: Select to provide a specific duration for this Widget
fa: یک مدت زمان مشخص برای این ویجت را انتخاب کنید.

en: Select to provide a specific duration for this Widget.
fa: یک مدت زمان مشخص برای این ویجت را انتخاب کنید.

en: Select to use an existing database. Please note that when you use an existing database it must be empty of all other contents.
fa: از یک پایگاه داده موجود استفاده کنید. لطفا توجه داشته باشید هنگامی که از یک پایگاه داده موجود استفاده میکنید باید خالی از هر محتوایی باشد.

en: Selected home page does not exist
fa: صفحه اصلی انتخابی موجود نیست

en: Selecting this option will remove any generic files that is are not currently linked to Displays. This process cannot be reversed.
fa: انتخاب این گزینه فایلهای عمومی را که در حال حاضر به نمایشها مرتبط نیستند حذف می کند. این روند را نمی توان معکوس کرد.

en: Selecting this option will remove any media that is not currently being used in Layouts or linked to Displays. This process cannot be reversed.
fa: انتخاب این گزینه ،هر رسانه ای را که در حال حاضر در پوسته ها استفاده نمی شود یا نمایش داده نمیشود، حذف می کند. این روند را نمی توان معکوس کرد.

en: Send Command
fa: ارسال دستور

en: Send Schedule in advance?
fa: برنامه زمانبندی پیش نویس ارسال شود؟

en: Send files in advance?
fa: قبل از ارسال فایل ها؟

en: Send progress while downloading
fa: ارسال پیشرفت در هنگام دانلود

en: Send repeat Display Timeouts
fa: ارسال تکرار زمان قطع نمایشگر

en: Sending email address
fa: ارسال آدرس ایمیل

en: September
fa: سپتامبر

en: Serbian
fa: صربستانی

en: Server Key
fa: کليد سرور

en: Server Mode
fa: حالت سرور

en: Session
fa: نشست

en: Sessions
fa: نشستها

en: Set a duration?
fa: تنظیم مدت زمان؟

en: Set the default timezone for the application
fa: تعیین تایم زون پیش فرض برای برنامه

en: Set the device time using the CMS. Only available on rooted devices or system signed players.
fa: زمان دستگاه را با استفاده از CMS تنظیم کنید. فقط در دستگاه های روت شده یا سیستم های ساین شده موجود است.

en: Set the level of logging the CMS should record. In production systems "error" is recommended.
fa: تنظیم سطح ورود به سیستم CMS باید ثبت شود. در سیستم های تولید 'خطا' توصیه می شود.

en: Set the level of the resting log level. The CMS will revert to this log level after an elevated period ends. In production systems "error" is recommended.
fa: میزان ایستا کردن سطح ورود را تنظیم کنید. بعد از پایان دوره ارتقاء، CMS به سطح ورود به سیستم باز میگردد. این مورد در سیستم هایی که'خطا'  تولید میکنند توصیه می شود.

en: Set the orientation of the device (portrait mode will only work if supported by the hardware) Application Restart Required.
fa: تنظیم جهت دستگاه (جهت عمودی فقط در صورت پشتیبانی دستگاه کار می کند) راه اندازی مجدد دستگاه لازم است.

en: Set the owner of this Application. If you are not an admin you will not be able to reverse this action.
fa: مالک این برنامه را مشخص کنید. اگر شما یک مدیر نیستید، نمی توانید این عمل را انجام دهید.

en: Sets the event priority - events with the highest priority play in preference to lower priority events.
fa: اولویت رویداد را تعیین کنید - رویدادهایی که بالاترین اولویت را دارند نسبت به رویدادهای اولویت پایین تر ارجحیت دارند.

en: Setting
fa: تنظیمات

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings Profile?
fa: پروفایل تنظیمات؟

en: Settings Updated
fa: تنظیمات، به‌ روز شد

en: Shell Command
fa: دستورات shell

en: Shell Command Allow List
fa: دستورات شل قابل پذیرش

en: Shift+Enter will drop a single line. Enter alone starts a new paragraph.
fa: Shift + Enter تنها یک خط را می گیرد. Enter به تنهایی یک پاراگراف جدید را آغاز می کند.

en: Should Hashtags (#something) be removed from the Tweet Text?
fa: آیا باید هش تگ (#چیزی) از متن توییت حذف شود؟

en: Should URLs be removed from the Tweet Text? Most URLs do not compliment digital signage.
fa: آیا URL ها باید از متن توییت ها حذف شوند؟ بیشتر URL ها برنامه های دیجیتال ساینیج را پشتیبانی نمی کنند.

en: Should Videos we fail to play be blacklisted and no longer attempted?
fa: آیا ویدئوهایی که قابل پخش نیستند غیر مجاز شوند تا دیگر برای نمایش آنها تلاش نشود؟

en: Should items be shown side by side?
fa: آیتم ها باید کنار هم باشند؟

en: Should members of this Group receive Display notifications for Displays they have permission to see?
fa: آیا اعضای این گروه گزارشهای نمایش را برای نمایشهایی که مجاز به دیدن آنها هستند، میتوانند دریافت کنند؟

en: Should members of this Group receive system notifications?
fa: آیا کاربران این گروه باید هشدارهای سیستم را دریافت کنند؟

en: Should mentions (@someone) be removed from the Tweet Text?
fa: آیا باید نام ذکر شده (نام_فرد@) از متن توییت حذف شود؟

en: Should new Video Widgets default to Muted?
fa: آیا باید ویجت های ویدئویی جدید به طور پیش فرض بدون صدا شود؟

en: Should retweets be filtered?
fa: آیا ریتوییت ها باید فیلتر شود؟

en: Should the Dashboard show latest news? The address is provided by the theme.
fa: آیا آخرین اخبار در داشبورد نمایش داده شود؟ آدرس به وسیله قالب تهیه شده است.

en: Should the HTML be shown with a transparent background. Not current available on the Windows Display Client.
fa: HTML باید با پس زمینه شفاف نمایش داده شود. در نمایشگر Windows  فعلاً در دسترس نیست.

en: Should the HTML be shown with a transparent background. Not currently available on the Windows Display Client.
fa: باید HTML با پس زمینه شفاف نمایش داده شود. در حال حاضر در Windows Display Client در دسترس نیست.

en: Should the Table headings be shown?
fa: آیا عنوان جدول باید نشان داده شود؟

en: Should the application icon be shown in the task bar?
fa: آیا آیکن برنامه در نوار وضیفه نمایش داده شود؟

en: Should the application send proof of play stats to the CMS.
fa: آیا نرم افزار باید آمار اثبات پخش فایلها را به سرور ارسال کند؟

en: Should the audio loop if it finishes before the widget has finished?
fa: آیا حلقه صوتی قبل از اینکه ویجت به پایان برسد، باید به پایان برسد؟

en: Should the clock show seconds or not?
fa: آیا ساعت ثانیه‌ها را نشان دهد یا خیر؟

en: Should the date sort applied to the feed be disabled?
fa: آیا مرتب سازی تاریخ اعمال شده به feed باید غیرفعال شود؟

en: Should the embedded content be scaled along with the layout?
fa: آیا محتوای جاسازی شده باید با قالب مقیاس بندی شود؟

en: Should the notification be emailed?
fa: آیا اعلان ایمیل فرستاده شود؟

en: Should the notification interrupt nagivation in the Web Portal? Including Login.
fa: آیا اعلان ها جهت یابی را در پورتال وب متوقف کنند؟ محتوای ورود

en: Should the player forcefully terminate the command after the duration specified. Leave unchecked to let the command terminate naturally.
fa: باید پخش کننده پس از مدتی مشخص دستورالعمل را خاتمه دهد؟ چک باکس را تیک نزنید تا دستور به صورت طبیعی خاتمه یابد.

en: Should the video be muted?
fa: ایا ویدئو بدون صدا باشد؟

en: Should the video loop if it finishes before the provided duration?
fa: اگر حلقه ویدئو قبل از مدت زمان ارائه شده پایان یابد، تکرار شود؟

en: Should this User receive Display notifications for Displays they have permission to see?
fa: آیا این کاربر گزارشهای نمایش را برای نمایشهایی که مجاز به دیدن آنها هست، میتواند دریافت کند؟

en: Should this User receive system notifications?
fa: آیا این کاربر گزارشهای سیستم را دریافت کند؟

en: Should this event have an order?
fa: آیا این رویداد باید یک فرمان داشته باشد؟

en: Show
fa: نمایش

en: Show Environment checks
fa: نمایش بررسی های محیط

en: Show Seconds?
fa: نمایش ثانیه ها؟

en: Show _MENU_ entries
fa: نمایش نوشته های _MENU_

en: Show items owned by the selected User.
fa: نمایش موارد متعلق به کاربر انتخاب شده

en: Show items owned by users in the selected User Group.
fa: نمایش موارد متعلق به کاربران در گروه کاربری انتخاب شده.

en: Show items side by side?
fa: نمایش آیتم ها در کنار هم؟

en: Show the icon in the task bar?
fa: نمایش آیکن در نوار وضیفه؟

en: Show the table headings?
fa: عناوین جدول نشان داده شود؟

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
fa: نمایش 0 برای 0 از 0 ورودی

en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ entries
fa: نمایش _START_ به _END_ از ورودیهای _TOTAL_

en: Shuffle
fa: مخلوط

en: Simplified Chinese
fa: چینی ساده

en: Single Display
fa: یک نمایشگر

en: Size
fa: اندازه

en: Size (bytes)
fa: اندازه (بایت)

en: Size and coordinates must be generic
fa: سایز و مختصات باید عمومی ( Generic ) باشد.

en: Slovak
fa: اسلواکی

en: Sorry there is an error with this request, cannot set inherited permissions
fa: با عرض پوزش، خطایی در این درخواست وجود دارد، نمی تواند مجوز های ارثی را تنظیم کند

en: Sorry this function is disabled.
fa: متاسفانه این تابع غیرفعال است.

en: Sorry we could not find that page. Please check your URL or press back in your browser
fa: با عرض پوزش نمیتوانیم این صفحه را پیدا کنیم. لطفا URL خود را بررسی کنید یا در مرورگر خود روی بازگشت کلیک کنید.

en: Sorry, Fonts do not have any editable properties.
fa: متاسفانه، فونت‌ها هیچ گونه مشخصات قابل ویرایشی ندارند

en: Sorry, no items have been selected.
fa: با عرض پوزش، هیچ موردی انتخاب نشده است.

en: Sorry, no modules available to install
fa: با عرض پوزش، هیچ افزونه ای برای نصب وجود ندارد

en: Sorry, you are not allowed to directly access this page.
fa: متاسفانه شما اجازه دسترسی مستقیم به این صفحه را ندارید

en: Source
fa: منبع

en: South
fa: جنوب

en: South East
fa: جنوب شرق

en: South West
fa: جنوب غرب

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Speed
fa: سرعت

en: Start
fa: شروع

en: Start Replace
fa: شروع به جایگزینی

en: Start Time
fa: زمان‌ آغاز

en: Start again
fa: شروع دوباره

en: Start and end time will be defined by the daypart's configuration for this day of the week. Use a repeating schedule to apply this event over multiple days
fa: زمان شروع و پایان ، توسط وضعیت تفکیک روزانه برای هر روز هفته تنظیم خواهد شد. از برنامه تکرار برای اعمال این رویداد در روزهای مختلف استفاده کنید

en: Start delay for device start up
fa: زمان وقفه قبل از شروع نرم افزار

en: Start during device start up?
fa: شروع همزمان با شروع سیستم

en: Start of the Feed
fa: شروع feed

en: Start upload
fa: شروع بارگذاری

en: Start/End time are empty or in an incorrect format
fa: زمان شروع / پایان خالی است یا در فرمت نادرستی است

en: Statistics
fa: آمارها

en: Stats Archive
fa: بایگانی آمار

en: Status
fa: وضعیت

en: Status Dashboard Widget
fa: ویجت داشبورد وضعیت

en: Status Pending
fa: وضعیت: در انتظار

en: Stocks
fa: سهام

en: Stop the player PC power management from Sleeping the PC
fa: کنترل مدیریت رایانه شخصی را از حالت خواب خارج کنید

en: Storage Available
fa: حافظه موجود است

en: Storage Free %
fa: % حافظه خالی

en: Storage Total
fa: کل حافظه

en: Store HTML resources on the Internal Storage?
fa: منابع مورد نیاز HTML روی حافظه داخلی ذخیره شود.

en: Store all HTML resources on the Internal Storage? Should be selected if the device cannot display text, ticker, dataset media.
fa: تمامی منابع مورد نیاز HTML روی حافظه داخلی ذخیره شود.

en: Stored Command: %s
fa: فرمان ذخیره شده: %s

en: Stretch
fa: کشیده

en: String
fa: رشته

en: String appended to the maintenance script to prevent malicious calls to the script.
fa: رشته به اسکریپت نگهداری برای جلوگیری از تماس های مخرب با اسکریپت اضافه شده است.

en: Strip Tags
fa: تگ های نواری

en: Subject
fa: موضوع

en: Substitute
fa: جایگزین

en: Success
fa: موفقیت

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Support for uploading large files is recommended.
fa: پشتیبانی برای بارگذاری فایلهای بزرگ پیشنهاد می شود.

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Switched to Debug Mode
fa: انتقال به حال دیباگ

en: Switched to Normal Mode
fa: انتقال به حالت معمولی

en: Tag
fa: برچسب

en: Tag this media. Comma Separated.
fa: برچسب این رسانه جدا شده با ویرگول.

en: Tagged %s
fa: برچسب %s اعمال شد

en: Tags
fa: برچسب ها

en: Take items from the
fa: موارد را بردارید از

en: Take the items from the beginning or the end of the list
fa: آیتم ها را از شروع یا پایان فهرست بگیرید

en: Task
fa: فعالیت

en: Task already running
fa: عملیات در حال اجرا است

en: Tasks
fa: وظایف

en: Template
fa: قالب

en: Template Colours
fa: رنگ های قالب

en: Template Missing
fa: قالب پیدا نشد

en: Templates
fa: قالب ها

en: Terminate the command once the duration elapses?
fa: پس از اتمام زمان، فرمان را خاتمه دهید؟

en: Test
fa: آزمایش

en: Tetum
fa: ایسلندی(آسترونیایی)

en: Text
fa: متن‌

en: Text direction
fa: جهت متن

en: Text. With Directional Controls.
fa: متن با کنترل های جهت دار

en: Thank you for choosing %themeName%. This installation wizard will take you through
                    setting up %themeName% one step at a time. There are 6 steps in total, the first one is below.
fa: با تشکر از شما برای انتخاب٪themeName٪ .این جادوگر نصب، شما را در مسیر 
    راه اندازی ٪themeName٪ گام به گام پیش میبرد. در مجموع 6 گام وجود دارد،که اولین مورد را در پایین میبینید.

en: That's it!
fa: خودشه!

en: The CMS has already been installed. Please contact your system administrator.
fa: CMS  در حال حاضر نصب شده است. لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: The CMS is temporarily off-line as an upgrade is in progress. Please check with your system administrator for updates or refresh your page in a few minutes.
fa: CMS به طور موقت برای  ارتقاء  آفلاین شده است  . لطفا با مدیریت سیستم خود به روز رسانی ها را بررسی کنید و یا  چند دقیقه دیگر صفحه خود را به روز رسانی  کنید.

en: The CMS may not be working as expected because MySQL BINLOG format is set to STATEMENT. This can effect sessions and should be set to ROW or MIXED.
fa: CMS ممکن است آنطور که انتظار میرفت کار نکند زیرا فرمت MySQL BINLOG روی STATEMENT تنظیم شده است. این می تواند بررسی ها را تحت تاثیر قرار دهد و باید به ROW یا MIXED تنظیم شود.

en: The Command String for this Command on this display
fa: متن دستور برای این دستور در این صفحه نمایش داده شده است

en: The DataSet results can be filtered by any column and set below. New fields can be added by selecting the plus icon at the end of the current row. Should a more complicated filter be required the advanced checkbox can be selected to provide custom SQL syntax.
fa: نتایج مجموعه داده می تواند توسط هر ستون فیلتر شده و در زیر تنظیم شود. فیلدهای جدید را می توان با انتخاب نماد پلاس در انتهای ردیف فعلی اضافه کرد. اگر نیاز به یک فیلتر پیچیده تر باشد، گزینه جعبه پیشرفته را می توان برای فراهم کردن دستور سفارشی SQL انتخاب کرد.

en: The DataSet results can be ordered by any column and set below. New fields can be added by selecting the plus icon at the end of the current row. Should a more complicated order be required the advanced checkbox can be selected to provide custom SQL syntax.
fa: نتایج مجموعه داده را می توان توسط هر ستون و دستور زیر تنظیم کرد. فیلدهای جدید را می توان با انتخاب نماد پلاس در انتهای ردیف فعلی اضافه کرد. اگر یک دستور پیچیده تر مورد نیاز باشد، جعبه پیشرفته را می توان انتخاب کرد تا دستور سفارشی SQL ارائه شود.

en: The DataType of the Intended Data
fa: نوع داده داده های پیشنهادی

en: The Default Layout to Display where there is no other content.
fa: صفحه آرایی پیش فرض برای نمایش در جایی که هیچ محتوای دیگری نیست.

en: The Display Group being edited is in bold. The list is ordered so that items above the current Display Group are its ancestors and items below are its descendants.
fa: z

en: The Email Address for this user.
fa: آدرس ایمیل این کاربر.

en: The Extensions allowed on files uploaded using this module. Comma Separated.
fa: افزونه های مجاز در فایلهای آپلود شده  از این ماژول استفاده  میکنند .  با ویرگول جدا شده اند .

en: The Height for this Resolution
fa: ارتفاع برای این وضوح

en: The Height of the Display Window. 0 means full height.
fa: ارتفاع صفحه نمایش. مقدار صفر به معنی تمام قد است.

en: The IP address of the remote host's broadcast address (or gateway)
fa: آدرس IP آدرس پخش کننده میزبان راه دور (یا دروازه)

en: The Intent Action to use for requesting a screen shot. Leave empty to natively create an image from the player screen content.
fa: عمل مورد نیاز برای درخواست عکس از صفحه. برای استفاده از عکس از صفحه توسط سیستم عامل خالی بگذارید.

en: The Latitude of this display
fa: عرض جغرافیایی این نمایشگر

en: The Library Location you gave is not empty. Please give the location of an empty folder
fa: محل بايگاني را که داده ايد، خالي نيست.لطفاً محل فولدري خالي را بدهيد

en: The Library Location you gave is not writable by the webserver. Please fix the permissions and try again.
fa: محل بايگاني را که داده ايد، توسط وب سرور قابل نوشتن نشده است. لطفاً مجوزها را اصلاح کرده و مجدداً سعي نماييد

en: The Library Location you have picked is not writeable
fa: آدرس کتابخانه انتخاب شده قابل نوشتن نمی باشد

en: The Link for the RSS feed
fa: لینک RSS feed

en: The Link to open for this help topic and category
fa: لینکی که برای این سرفصل و دسته بندی راهنما باز می شود

en: The Location (URL) of the webpage
fa: آدرس (URL) صفحه وب

en: The Login Name of the user.
fa: نام ورود کاربر.

en: The Longitude of this Display
fa: طول جغرافیایی این نمایشگر

en: The Name for this Campaign
fa: نامگذاری برای این رشته عملیات

en: The Name for this Command
fa: نام برای این فرمان

en: The Name for this Daypart
fa: نام این قسمت از روز

en: The Name for this Display Group
fa: نام برای این گروه نمایشگر

en: The Name for this Display Profile
fa: نام برای شناسه نمایشگر

en: The Name for this Task
fa: نام برای این فعالیت

en: The Name for this User Group
fa: نام برای این گروه کاربر

en: The Name of the Display - (1 - 50 characters).
fa: نام صفحه نمایش (1 تا 50 کاراکتر)

en: The Name of the Display - your administrator has locked this to the device name
fa: نام نمایشگر - سرپرست شما این نام را به نام دستگاه قفل کرده است

en: The Name of the Layout - (1 - 50 characters)
fa: نام صفحه آرایی - (1 - 50 کاراکتر)

en: The Name of the Profile - (1 - 50 characters)
fa: نام پروفایل - (بین ۱ تا ۵۰ کارکتر)

en: The Name of the Template - (1 - 50 characters)
fa: نام الگو - (1 تا 50 کاراکتر)

en: The Name of this item - Leave blank to use the file name
fa: نام این آیتم - اگر می‌خواهید از نام فایل استفاده شود آنرا خالی بگذارید

en: The Number of RSS items you want to display
fa: تعداد آیتم های RSS که می خواهید نمایش دهید

en: The Password for this user.
fa: رمز عبور برای این کاربر

en: The Percentage to Scale this Webpage (0 - 100)
fa: درصد بزرگنمایی صفحه وب (۰ تا ۱۰۰)

en: The Region dimensions cannot be empty or negative
fa: ابعاد ناحیه نمی‌تواند خالی یا منفی باشد

en: The Time to Live (maxage) of the STS header expressed in seconds.
fa: زمان زندگی (حداکثر) هدر STS به ثانیه بیان شده است.

en: The Topic for this Help Link
fa: سرفصل برای این لینک راهنما

en: The Traffic Widget has not been configured yet, please ask your CMS Administrator to look at it for you.
fa: ویجت ترافیک تا به حال پیکربندی نشده است، لطفا از مدیر سیستم بخواهید آن را برای شما در نظر داشته باشد.

en: The URL to connect to to PHONE_HOME (if enabled)
fa: نشانی اینترنتی برای اتصال به PHONE_HOME (اگر فعال باشد)

en: The User's First Name.
fa: نام کاربر

en: The User's Last Name.
fa: نام خانوادگی کاربر

en: The User's Phone Number.
fa: شماره تلفن کاربر

en: The Validation String for this Command on this display
fa: رشته معتبر این فرمان در صفحه نمایش ایجاد شده است.

en: The Video Module must have a default duration of 0 to detect the end of videos.
fa: ماژول ویدئو باید مدت زمان پیش فرض 0 داشته باشد تا پایان فیلم ها را شناسایی کند.

en: The Width for this Resolution
fa: عرض برای این وضوح

en: The Width of the Display Window. 0 means full width.
fa: پهنای پنجره نمایش. عدد صفر به معنای تمام صفحه است.

en: The base currency.
fa: ارز پایه

en: The currently selected audio has been retired, please select a new item or cancel to keep the current one.
fa: صوت انتخاب شده  لغو شده است، لطفا یک آیتم جدید را انتخاب کنید یا برای نگه داشتن مورد فعلی، لغو کنید .

en: The date when this notification will be published
fa: تاریخی که این اعلامیه منتشر خواهد شد

en: The default duration for Widgets of this Module when the user has elected to not set a specific duration.
fa: مدت زمان پیش فرض برای ابزارک های این ماژول هنگامی که کاربر اینگونه انتخاب کرده است که مدت زمان مشخصی را تعیین نکند.

en: The default layout to assign for new displays and displays which have their current default deleted.
fa: طرح پیش فرض برای اختصاص دادن به نمایشگر ها و نمایشگر های جدیدی که پیش فرض فعلی آنها حذف شده است.

en: The default size in pixels for the Display Screenshots
fa: اندازه پیش فرض به پیکسل برای نمایش تصاویر صفحه

en: The direction for this transition. Only appropriate for transitions that move, such as Fly.
fa: جهت انیمیشن انتقال. فقط برای انیمیشنهایی که حرکت می کنند. مانند پروازFLY

en: The duration between status screen shots in minutes. 0 to disable. Warning: This is bandwidth intensive.
fa: زمان بین غکسهای از صفحه به دقیقه. 0 به معنای غیر فعال است. این امکان پهنای باند زیادی مصرف می کند.

en: The duration for this transition, in milliseconds.
fa: طول مدت این انتقال، در میلی ثانیه است.

en: The duration in seconds this item should be displayed
fa: مدت زمان پخش این آیتم به ثانیه

en: The duration in seconds this item should be displayed.
fa: مدت زمان به ثانیه برای این آیتم باید نمایش داده شود.

en: The duration in seconds this should be displayed
fa: مدت زمان در ثانیه که این باید نمایش داده شود

en: The duration in seconds this should be displayed (default = 60).
fa: مدت زمان به ثانیه باید نمایش داده شود (به طور پیش فرض = 60).

en: The duration specified is per item otherwise it is per feed.
fa: مدت مشخص شده برای هر مورد است در غیر اینصورت برای هر feed است.

en: The duration specified is per page/item otherwise the widget duration is divided between the number of pages/items.
fa: مدت زمان مشخص شده برای هر صفحه/مورد است. در غیر این صورت طول ویجت بین تعداد صفحات/موارد تقسیم شده است.

en: The end of the time window to connect to the CMS and download updates.
fa: زمان شروع بازه زمانی اتصال به CMS برای دانلودکردن بروز رسانی ها

en: The end of the time window to install application updates.
fa: زمان پایان بازه نصب بروز رسانیها

en: The format to apply to all dates returned by the ticker. See the <a href="%manualUrl%">Manual</a> for allowed formats.
fa: فرمت اعمال شده به تمام تاریخ های بازگشت توسط ساعت. a href="%manualUrl%">Manual</a>  برای فرمت های مجاز مشاهده کنید.

en: The heading for this Column
fa: عنوان این ستون

en: The height of the page. Leave empty to use the region height.
fa: ارتفاع صفحه. اگر خالی باشد از کل ارتفاع ناحیه استفاده می‌شود.

en: The last time we PHONED_HOME in seconds since the epoch
fa: آخرین باری که ما ثانیه ها PHONED_HOME را در دوره داشتیم.

en: The latitude entered is not valid.
fa: عرض جغرافیایی وارد شده معتبر نیست

en: The layering order of the background image (z-index). Advanced use only.
fa: ترتیب لایه بندی تصویر پسزمینه (z-index). فقط استفاده پیشرفته

en: The layering order of this region (z-index). Advanced use only.
fa: دستور لايه بندي اين ناحیه (z-index). فقط برای استفاده پیشرفته

en: The layout dimensions cannot be empty
fa: ابعاد قالب نمی تواند خالی باشد

en: The left pixel position the display window should be sized from.
fa: موقعیت پیکسلهای چپ ، پنجره صفحه نمایش بایستی به درستی تنظیم شود.

en: The logging level that should be recorded by the Player.
fa: سطح لاگهایی که باید ذخیره شوند

en: The longitude entered is not valid.
fa: طول جغرافیایی وارد شده معتبر نیست.

en: The name must be between 1 and 100 characters
fa: نام باید بین 1 تا 100 کاراکتر باشد

en: The new Password for this user.
fa: کلمه عبور جدید برای این کاربر

en: The number of Tweets to return (default = 15).
fa: تعداد توییت ها برای بازگشت (به طور پیش فرض = 15).

en: The number of Tweets to return (default = 60).
fa: تعداد توییت ها برای بازگشت (پیش فرض = 60).

en: The number of Tweets to show per page (default = 5).
fa: تعداد توییت ها برای نمایش در هر صفحه (به طور پیش فرض = 5).

en: The number of log files to upload concurrently. The lower the number the longer it will take, but the better for memory usage.
fa: تعداد آپلود همزمان فایلهای لاگ. تعداد کمتر زمان بیشتری می برد ولی مصرف حافظه بهتری دارد.

en: The number of seconds to wait before starting the application after the device has started. Minimum 10.
fa: تعداد ثانیه هایی که بعد از راه اندازی سیستم عامل و قبل از شروع سیستم باید صبر شود. حد اقل 10 ثانیه

en: The offset in minutes that should be applied to the current time, or if a counter then date/time to run from in the format Y-m-d H:i:s.
fa: جبران خطا در دقیقه که باید به زمان فعلی اعمال شود، و یا اگر یک شمارنده بود تاریخ/ زمان برای اجرا در قالب Y-m-d H: i: s باشد.

en: The order this column should be displayed in when entering data
fa: ترتیب این ستون باید هنگام ورود داده ها نمایش داده شود

en: The port number to use for the embedded web server on the Player. Only change this if there is a port conflict reported on the status screen.
fa: شماره پورت برای جاسازی سرور وب روی پلیر. فقط در صورتی که یک رخداد پورت در صفحه وضعیت گزارش شده  باشد ،این را تغییر دهید.

en: The quota that should be applied. Enter 0 for no quota.
fa: سهمیه ای که باید اعمال شود. 0 برای هیچ سهمیه وارد کنید

en: The red rectangle reflects the size of the region you are editing.
fa: مستطیل قرمز نشان دهنده اندازه منطقه ای است که شما در حال ویرایش هستید.

en: The schedule for this task in CRON syntax
fa: برنامه برای این فعالیت در ترکیب CRON

en: The selected effect works best with a background colour. Optionally add one here.
fa: افکت انتخاب شده با رنگ پس زمینه در بهترین حالت کار می کند. به صورت اختیاری یکی را اینجا اضافه کنید.

en: The selector to use for stacking marquee items in a line when scrolling Left/Right.
fa: انتخابگر برای استفاده جهت ردیف کردن موارد مارکی در یک خط هنگام پیمایش چپ/راست استفاده می شود.

en: The settings for this display are shown below. They are taken from the active Display Profile for this Display, which can be changed in Display Settings. If you have altered the Settings Profile above, you will need to save and re-show the form.
fa: تنظیمات این صفحه در زیر نشان داده شده است. آنها از نمای نمایشگر فعال برای این نمایشگر گرفته شده است که می تواند در تنظیمات نمایشگر تغییر کند. اگر پروفايل تنظيمات بالا را تغيير داده ايد، بايد فرم را ذخيره کنيد و دوباره نمايش دهيد.

en: The size of the largest dimension. Empty or 0 means the screen size.
fa: اندازه بزرگترین ابعاد. خالی یا 0 به معنی اندازه صفحه نمایش است.

en: The size of the screenshot to return when requested.
fa: اندازه تصویر برای بازگشت به هنگام درخواست.

en: The standard browser cache will be used - we recommend this is switched off unless specifically required. Effects Web Page and Embedded.
fa: کش استاندارد مرورگر مورد استفاده قرار می گیرد - توصیه می شود  خاموش شود  مگر اینکه به طور خاص مورد نیاز است. بر روی وب سایت و متعلقات اثر دارد.

en: The start of the time window to connect to the CMS and download updates.
fa: زمان شروع بازه زمانی اتصال به CMS برای دانلودکردن بروز رسانی ها

en: The start of the time window to install application updates.
fa: زمان شروع بازه نصب بروز رسانیها

en: The starting point from the left in pixels
fa: نقطه شروع از سمت چپ در پیکسل ها

en: The starting point from the top in pixels
fa: نقطه شروع از سمت بالا در پیکسل ها

en: The theme "%s" does not exist
fa: تم "%s" وجود ندارد

en: The time this display should receive the WOL command, using the 24hr clock - e.g. 19:00. Maintenance must be enabled.
fa: زمان نمایشگر باید دستور WOL را با استفاده از ساعت 24 ساعت دریافت کند - به عنوان مثال 19:00 برای تعمیر و نگهداری باید فعال باشد.

en: The timezone for this display, or empty to use the CMS timezone
fa: منطقه زمانی برای این نمایشگر، یا بدون منطقه زمانی از CMS استفاده کنید

en: The top pixel position the display window should be sized from.
fa: پیکسل بالایی صفحه نمایش باید از این نقطه اندازیگیری شود.

en: The transition speed of the selected effect in milliseconds (normal = 1000) or the Marquee Speed in a low to high scale (normal = 1).
fa: سرعت انتقال افکت انتخاب شده به میلی ثانیه (طبیعی = 1000) یا سرعت حرکت مارکی در مقیاس کم به زیاد (طبیعی = 1).

en: The transition speed of the selected effect in milliseconds (normal = 1000).
fa: سرعت انتقال افکت انتخاب شده به میلی ثانیه (نرمال = 1000).

en: The value in Number of Items must be numeric.
fa: ارزش تعداد آیتم ها بایستی عددی باشند.

en: The width of the page. Leave empty to use the region width.
fa: عرض صفحه. اگر خالی باشد از کل عرض ناحیه استفاده می‌شود.

en: Theme
fa: پوسته

en: There are %countSchedules% scheduled events that will also be deleted.
fa: ٪ countSchedules٪ رویدادهای برنامه ریزی شده وجود دارد که همچنین حذف خواهند شد.

en: There are items on this Layout that can only be assessed by the Display
fa: مواردی در این چیدمان مورد استفاده قرار گرفته که فقط بوسیله نمایشگر قابل دسترس است

en: There are no tweets to display
fa: هیچ توییت برای نمایش وجود ندارد

en: There is %sumExcludingGeneric% of data stored in %countExcludingGeneric% files . Are you sure you want to proceed?
fa: داده های ذخیره شده ٪SumExcludingGeneric٪  در فایلهای ٪countExcludingGeneric٪ وجود دارد. آیا مطمئن هستید که می خواهید ادامه دهید؟

en: There is %sumGeneric% of data stored in %countGeneric% generic files. To delete these check here
fa: داده ها ذخیره شده ٪SumGeneric٪  در فایل های عمومی ٪countGeneric٪ وجود دارد. برای حذف کردن آن اینجا را  بررسی کنید.

en: There is a critical error that you should resolve first.
fa: یک خطای بحرانی وجود دارد که اول باید حلش کنید.

en: There is a problem with this installation. "install.php" should be deleted.
fa: یک مشکل در نصب وجود دارد. فایل install.php باید پاک شود.

en: There is a warning on the checklist that you should resolve.
fa: هشدار در مورد چک لیست وجود دارد که باید حل شود.

en: There is already a group with this name. Please choose another.
fa: در حال حاضر گروهی با این نام وجود دارد. لطفا نام دیگری انتخاب کنید.

en: There is already a user with this name. Please choose another.
fa: این نام کاربری قبلا استفاده شده است. لطفا نام کاربری دیگری انتخاب کنید.

en: There is already dataSet called %s. Please choose another name.
fa: در حال حاضر DataSet به نام %s وجود دارد. لطفا نام دیگری را انتخاب کنید

en: There is data assigned to this data set, cannot delete.
fa: داده ها یا اطلاعاتی به این دیتاست تخسیس داده شده، بنابراین نمی توان حذفش کرد.

en: This Display hasn't connected since updates have been made in the CMS. The below information will be updated when it has.
fa: این نمایشگر به دلیل به روز رسانی CMS ایجاد نشده است. اطلاعات زیر زمانی که آن را داشته باشد به روز خواهد شد.

en: This Layout has not been built yet
fa: این چیدمان تا به حال ساخته نشده

en: This Layout is invalid and should not be scheduled
fa: این چیدمان اشتباه است و نباید در جدول زمانی قرار گیرد

en: This Layout is ready to play
fa: این چیدمان آماده استفاده است

en: This Player is not configured or ready to receive push commands over XMR. Please contact your administrator.
fa: این پخش کنننده پیکربندی نشده یا آماده دریافت دستورات فشار برای XMR نیست. لطفا بامدیر برنامه تماس بگیرید.

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل لغو نیست

en: This assignment creates a circular reference
fa: این عملیات یک مرجع دایره ای ایجاد می کند

en: This display has no mac address recorded against it yet. Make sure the display is running.
fa: این صفحه نمایش هنوز هیچ آدرس فلان ثبت شده دربرابر آن ندارد. مطمئن شوید که صفحه نمایش در حال اجراست.

en: This enables import / export of layouts.
fa: فعال کردن استخراج و اظهار قالبها

en: This enables us to get a list of time zones supported by the hosting server.
fa: این ما را قادر می سازد تا لیستی از مناطق زمانی که سرور میزبان پشتیبانی می کند، دریافت کنیم.

en: This form accepts files up to a maximum size of %s
fa: این فرم فایل ها را تا حداکثر اندازه %s می پذیرد

en: This function should not be called from install/.
fa: این تابع نباید از نصب فراخوانی شود.

en: This is a Display specific Display Group and its assignments cannot be modified.
fa: این نمایشگر از گروه به خصوصی از نمایشگر ها می باشد و وطایف آن را نمی توان تغییر داد

en: This is the intended height of the template and is used to scale the Widget within its region when the template is applied.
fa: این ارتفاع در نظر گرفته شده برای قالب است و برای مقیاس بندی ویجت زمانی که قالب پیاده سازی شد استفاده می شود.

en: This is the intended number of items on each page.
fa: این شماره مورد نظر در هر صفحه است.

en: This is the intended padding of the template and is used to position the Widget within its region when the template is applied.
fa: این حاشیه داخلی در نظر گرفته شده برای قالب است و برای قرار دادن ویجت در منطقه خود هنگامی که قالب انتخاب می شود، استفاده می شود.

en: This is the intended tweet content type.
fa: این نوع محتوای توییت مورد نظر است.

en: This is the intended width of the template and is used to scale the Widget within its region when the template is applied.
fa: این عرض در نظر گرفته شده برای قالب است و برای مقیاس بندی ویجت زمانی که قالب پیاده سازی شد استفاده می شود.

en: This layout is used as the global default and cannot be deleted
fa: این قالب به عنوان پیش فرض جهانی استفاده می شود و نمی تواند حذف شود

en: This layout will not be shown as there are higher priority layouts scheduled at this time
fa: این قالب نمایش داده نمی شود زیرا در این زمان قالب های با اولویت بالاتر برنامه ریزی شده اند.

en: This library item has been used somewhere in the system. You will only be allowed to delete it if you check this.
fa: این بخش از کتابخانه در جایی از سیستم استفاده شده است. آن را بررسی کنید، شما فقط مجاز به حذف آن خواهید بود.

en: This library item is in use.
fa: مواردی که در این کتابخانه مورد استفاده قرار گرفته اند

en: This media is directly assigned to %countDisplays% displays, the ones you have permission to see are shown below.
fa: این رسانه به طور مستقیم به نمایش ٪countDisplays٪ اختصاص داده می شود، مواردی که شما مجاز به مشاهده آن هستید در زیر نشان داده شده اند.

en: This module is rendered on the Player which means the Player must have an internet connection.
fa: این ماژول در پخش کننده پردازش شده است که بدان معنی است که پخش کننده باید به اینترنت اتصال داشته باشد.

en: This should only be set if you want to display the maximum allowed error messaging through the user interface. <br /> Useful for capturing critical php errors and environment issues.
fa: این فقط باید زمانی که شما می خواهید حداکثر پیام خطای مجاز را از طریق رابط کاربری نمایش دهید تنظیم شود.
    برای جذب خطاهای احتمالی پی اچ پی و مسائل مربوط به محیط زیست مفید است.

en: This user cannot be deleted as it has %d child items
fa: این کاربر نمیتواند حذف شود زیرا %d زیرمجموعه دارد

en: This widget is linked to Media in the Library which is also in use elsewhere. If this should be deleted then please do so from the Library page.
fa: این ویجت به رسانه ای در کتابخانه مرتبط است و همچنین در جای دیگر استفاده می شود. اگر باید حذف شود،لطفا این کار را از صفحه کتابخانه انجام دهید.

en: This widget is linked to Media in the Library. Check this option to also delete that Media.
fa: این ویجت به رسانه ای در کتابخانه مرتبط است. این گزینه را انتخاب کنید که  آن رسانه را نیز حذف کنید.

en: This will create a dump file of your database that you can restore later using the import functionality.
fa: این یک فایل رونوشت از پایگاه دادهء شما ایجاد خواهد کرد که شما بعدا با استفاده ازدریافت دیتا عملاً می توانید آن را بازیابی نمایید.

en: This will duplicate all media that is currently assigned to the Layout being copied.
fa: این مورد همه رسانه هایی که در حال حاضر به لایه کپی شده اختصاص داده شده است را کپی می کند.

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Thursday
fa: پنجشنبه

en: Tick if you would like to only show the Daytime weather conditions.
fa: اگر میخواهید شرایط آب و هوایی روزانه را نشان دهید، تیک بزنید.

en: Tick if you would like to override the template.
fa: اگر میخواهید قالب را لغو کنید، تیک بزنید.

en: Tick if you would like your base currency to be used as the comparison currency for each currency you've entered. For example base/compare becomes compare/base - USD/GBP becomes GBP/USD.
fa: اگر شما می خواهید ارز پایه خود را به عنوان ارز مقایسه ای برای هر پولی که وارد کرده اید انتخاب شود، تیک بزنید. به عنوان مثال پایه/مقایسه می شود مقایسه/پایه - USD/GBP به GBP/USD .

en: Ticker
fa: ساعت عقربه‌دار

en: Tidy Cache
fa: حافظه موقت مرتب

en: Tidy Library
fa: پاکسازی کتابخانه

en: Tidy Logs
fa: پاکسازی لاگها

en: Tidy Stats
fa: پاکسازی آمارها

en: Tidying the Library will delete any temporary files. Are you sure you want to proceed?
fa: پاکسازی کتابخانه تمام فایلهای موقت را پاک خواهد کرد. آیا مطمئنید؟

en: Tidying your Library will delete any media that is not currently in use.
fa: این گزینه تمام قایلهای کتابخانه که استفاده نمی شوند را پاک می کند.

en: Tile Blind
fa: کاشی بندی تاریک

en: Tile Slide
fa: اسلاید کاشی بندی

en: Time Disconnected
fa: زمان قطع شده است

en: Timeline
fa: محور زمان

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Title
fa: عنوان

en: To Date
fa: تا تاریخ

en: Today
fa: امروز

en: Top
fa: بالا

en: Top Coordinate
fa: مختصات بالا

en: Topic
fa: سرفصل

en: Topic is a required field. It must be between 1 and 254 characters.
fa: سرفصل ،یک فیلد ضروری است. آن می بایست بین 1 و 254 کاراکتر باشد.

en: Traditional Chinese
fa: چینی سنتی

en: Transition
fa: انیمیشن انتقال

en: Transition Config Locked
fa: تنظیمات انیمیشن قفل شده است

en: Transitions
fa: انیمیشن های انتقال

en: Troubleshooting
fa: عیب یابی

en: Truncate
fa: بریدن

en: Truncate the Log
fa: ورود ناموفق

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Turkish
fa: ترکی

en: Turn ON full auditing and debugging.
fa: بازرسی و اشکال زدایی کامل را به جریان بیندازید.

en: Turn full auditing and debugging OFF.
fa: رسیدگی و اشکال زدایی کامل را خاموش نمایید.

en: Tweets Per Page
fa: توییت ها هر صفحه

en: Tweets with text and image content
fa: توییت ها با محتوای متن و تصویر

en: Tweets with text only content
fa: توییت ها با محتوای فقط متن

en: Twitter
fa: توییتر

en: Twitter Metro
fa: تویتر مترو

en: Twitter Metro Search Module
fa: ماژول توییتر Metro Search

en: Twitter Search Module
fa: ماژول جستجوی توییتر

en: Type
fa: نوع

en: Ukrainian
fa: اوکراینی

en: Unable to delete install/index.php. Please ensure the web server has permission to unlink this file and retry
fa: امکان حذف فایل install/index.php وجود ندارد. لطفا مطمئن شوید وب سرور امکان حذف این فایل را دارد و مجددا تلاش کنید

en: Unable to find Tag %s
fa: برچسب %s را نتوانست  پیدا کند

en: Unable to generate schedule, unknown event
fa: قادر به تولید برنامه زمان بندی نیست. رویداد ناشناخته

en: Unable to import row %d
fa: نمیتواند ردیف %d را وارد کند

en: Unable to open ZIP
fa: باز کردن فایل فشرده مقدور نیست.

en: Unable to set the user details. This is an unexpected error, please contact support. Error Message = [%s]
fa: امکان تنظیم جزئیات کاربر وجود ندارد. این یک خطای غیر منتظره است، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید. پیام خطا = [%s]

en: Unable to write to settings.php. We already checked this was possible earlier, so something changed.
fa: قادر به نوشتن تنظيمات .php نيست.ما قبلاً چک کرديم که اين مورد ،جلوتر امکان پذير بود؛ بنابراين چيزي تغيير کرده است

en: Unassigned Layouts from %s
fa: چیدمان از %s حذف شد

en: Undo
fa: بازگردانی

en: Unexpected Error, please contact support.
fa: خطای پیش‌بینی نشده، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید

en: Units
fa: واحدها

en: Unknown Column
fa: ستون ناشناخته

en: Unknown Display Status
fa: وضعیت نمایشگر مشخص نیست

en: Unknown Error
fa: خطای نامعلوم

en: Unknown Module Type
fa: نوع ماژول ناشناخته

en: Unknown Permissions Level:
fa: سطوح دسترسی ناشناس:

en: Unknown Transition Type Requested
fa: الگوی انتقال ناشناخته مورد نیاز است

en: Unknown class %s
fa: کلاس ​​نامعلوم %s

en: Unknown transition type
fa: نوع انتقال ناشناس است

en: Unknown type %s
fa: نوع نامشخص %s

en: Untagged %s
fa: برچسب %s برداشته شد

en: Until
fa: تا

en: Update Interval
fa: بازه بروز رسانی

en: Update Interval (mins)
fa: به هنگام سازی بازه زمانی

en: Update Interval must be greater than or equal to 0
fa: یازه بروزرسانی باید بیشتر یا مساوی صفر باشد.

en: Update Window End Time
fa: بروزرسانی زمان اتمام

en: Update Window Start Time
fa: زمان شروع بروز رسانی

en: Update this media in all layouts it is assigned to?
fa: این رسانه در تمام لایه هایی که به آن اختصاص داده شده است به روزرسانی  شود؟

en: Updated Preference
fa: تنظیم به روز شده

en: Updated Preferences
fa: تنظیمات به روز شده

en: Upload Layout
fa: بارگذاری پوسته

en: Upload media
fa: بارگذاری رسانه

en: Upper Row Limit
fa: محدودیت ردیف بالاتر

en: Upper limit must be higher than lower limit
fa: حد بالا باید بالاتر از حد پایین باشد

en: Usage
fa: استفاده

en: Usage Report
fa: گزارش کارکرد

en: Usage Report for %mediaName%
fa: گزارش استفاده از  ٪mediaName٪

en: Use CMS time?
fa: استفاده از زمان CMS؟

en: Use a SurfaceView for Video Rendering?
fa: از SurfaceView برای رندر ویدئو استفاده شود؟

en: Use advanced filter clause?
fa: از بخش فیلتر پیشرفته استفاده کنید؟

en: Use advanced order clause?
fa: از بخش سفارش پیشرفته استفاده کنید؟

en: Use an existing database
fa: از پایگاه داده موجود استفاده کنید

en: Use existing DataSets matched by name?
fa: از DataSets موجود با نام تطبیق یافته استفاده میکنید؟

en: Use one of the available slots for this display?
fa: آیا از یکی از اسلات های موجود برای این صفحه نمایش استفاده شود؟

en: Use taskkill to terminate commands?
fa: استفاده از فرمان taskkill برای خاتمه دادن دستورات؟

en: Use the Display Location
fa: از موقعیت مکانی نمایشگر استفاده کنید

en: Use the Global Timeout?
fa: استفاده از وقفه جهانی؟

en: Use the colour picker to select the background colour
fa: برای انتخاب رنگ پس زمینه از انتخاب کننده رنگ استفاده کنید

en: Use the location configured on the display
fa: از مکان پیکربندی شده در نمایشگر استفاده کنید

en: Used
fa: استفاده‌شده

en: User
fa: کاربر

en: User Group
fa: گروه کاربر

en: User Group Name cannot be empty.
fa: نام گروه کاربران نمی تواند خالی باشد.

en: User Groups
fa: گروه بندی کاربران

en: User Logged Out.
fa: کاربر از سیستم خارج شد.

en: User Name
fa: نام کار‌بری

en: User Percentage Usage
fa: استفاده از درصد کاربر

en: User Type
fa: نوع کاربر

en: User does not have permission for this homepage
fa: کاربر اجازه این صفحه را ندارد

en: User logged at the IdP but the account does not exist in the CMS and Just-In-Time provisioning is disabled
fa: کاربر وارد سیستم IdP می شود، اما این حساب در CMS وجود ندارد و ارائه مجدد Just-In-Time غیرفعال است

en: User name must be between 1 and 50 characters.
fa: نام کاربری باید بین ۱ تا ۵۰ کارکتر باشد.

en: User not found
fa: کاربر پیدا نشد

en: Username
fa: نام‌کاربری

en: Username or Password incorrect
fa: نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه است

en: Users
fa: کاربران

en: Using "fwrite()" failed, due to error:
fa: استفاده از "fwrite()" ناموفق بود، ناشی از خطای

en: Using "socket_sendto()" failed, due to error:
fa: استفاده از "socket_sendto()" ناموفق بود، ناشی از خطای

en: Using "socket_set_option()" failed, due to error:
fa: استفاده از "socket_set_option()" ناموفق بود، ناشی از خطای

en: Using fsockopen() failed, due to denied permission
fa: استفاده از fsockopen() ناموفق بود، ناشی از مجوزی که رد شد

en: VNC to this Display
fa: VNC به این نمایشگر

en: Valid Extensions
fa: الحاقی های مجاز

en: Validation
fa: اعتبارسنجی

en: Value
fa: مقدار

en: Verified
fa: بازبینی شده

en: Verify
fa: تایید

en: Verify All
fa: تأیید همه

en: Verify all modules have been installed correctly by reinstalling any module related files
fa: تأیید کنید تمام ماژول ها ، با نصب مجدد هر فایل مرتبط با ماژول ، به درستی نصب شده اند

en: Verify all modules have been installed correctly.
fa: تأیید کنید تمام ماژول ها به درستی نصب شده اند

en: Version
fa: نسخه‌

en: Version %version%
fa: انتشار %version%

en: Version Information
fa: اطلاعات انتشار

en: Vertical Align
fa: تراز عمودی

en: Video
fa: ویدئو

en: Video Path
fa: مسیر ویدئو

en: Videos - support varies depending on the client hardware you are using.
fa: پشتیبانی فیلم ها بسته به سخت افزار مشتری که شما استفاده می کنید متفاوت است.

en: View
fa: نما

en: View Columns
fa: نمایش ستون ها

en: View Data
fa: نمایش داده ها

en: View Library
fa: نمایش کتابخانه

en: View Permission Only
fa: تنها دسترسی مشاهده

en: View my authenticated applications
fa: نمایش برنامه‌های تایید شده من

en: Visible
fa: آشکار کردن

en: Volume
fa: بلندی صدا

en: Wake On LAN
fa: احیا روی شبکه LAN

en: Wake On Lan
fa: احیاء شبکه

en: Wake On Lan Failed as there are no functions available to transmit it
fa: از آنجایی که هیچ عملکردی برای انتقال آن در دسترس نیست، Wake On Lan موفق نشد

en: Wake on LAN
fa: احیاء شبکه محلی

en: Wake on LAN CIDR
fa: بیدار شدن بر روی LAN CIDR

en: Wake on LAN SecureOn
fa: بیدار شدن بر روی LAN SecureOn

en: Wake on LAN Time
fa: بیدار شدن بر روی زمان شبکه

en: Wake on Lan is enabled, but you have not specified a time to wake the display
fa: بیدار کردن از روی شبکه فعال شده است ولی شما زمانی را برای بیدار کردن نمایشگر انتخاب نکرده اید.

en: Wake on Lan requires the correct network configuration to route the magic packet to the display PC
fa: بیدار شدن روی شبکه نیاز به پیکربندی صحیح شبکه دارد تا مسیر بسته جادویی را به کامپیوتر نمایشگر نشان دهد

en: Wake on Lan sent for %s
fa: درخواست شروع برای %s ارسال شد

en: Warning - starts with or ends with a space, or contains double spaces
fa: هشدار - با یک فضای شروع می شود یا به پایان می رسد، یا حاوی فاصله های دوگانه است.

en: We are really sorry, but there has been an error. It has been logged in install_log.txt and printed below.
fa: متاسفیم، یک خطا وجود دارد. این  مورد در install_log.txt وارد شده است و در زیر چاپ شده است.

en: We suggest setting your PHP post_max_size and upload_max_filesize to at least 128M, and also increasing your max_execution_time to at least 120 seconds.
fa: توصیه میکنیم تنظیمات php post_max_size و upload_max_filesize را به حداقل 128 مگابایت و همچنین max_execution_time خود را حداقل 120 ثانیه افزایش دهید.

en: We'd love to know you're running %theme_name%. If you're happy for us to collect anonymous statistics (version number, number of displays) then please leave the box ticked. Please un tick the box if your server does not have direct access to the internet.
fa: ما دوست داریم بدانیم که٪theme_name٪ را اجرا می کنید. اگر شما از جمع آوری آمار ناشناس (شماره نسخه، تعداد نمایش ها) راضی هستید، لطفا کادر را علامت بزنید. اگر سرور شما دسترسی مستقیم به اینترنت ندارد لطفا در کادر علامت نزنید.

en: Weather
fa: آب و هوا

en: Weather Powered by DarkSky
fa: آب و هوا ساخته شده با DarkSky

en: Weather Template
fa: قالب آب و هوا

en: WebView Plugin State
fa: حالت افزونه نمایش وب

en: Webpage
fa: صفحه وب

en: Webpages.
fa: صفحات وب

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Week
fa: هفته

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Welcome to the %appName% CMS!
fa: به %appName% خوش آمدید!

en: Welcome to the %themeName% Installation
fa: به نصب %themeName% خوش آمدید

en: West
fa: غرب

en: What display profile should this display use? To use the default profile leave this empty.
fa: چه نمایه نمایشی باید این نمایشگر  استفاده کند؟ برای استفاده از نمایه پیش فرض، این قسمت را خالی بگذارید.

en: What is the initial user group for this user?
fa: گروه کاربر نخستین برای این کاربر چیست؟

en: What is this users type?
fa: نوع کاربر

en: What items would you like to save?
fa: چه مواردی را دوست دارید ذخیره کنید؟

en: What plugin state should be used when starting a web view.
fa: چه حالتی از افزونه برای شروع یک وب سایت باید استفاده شود؟

en: What transition should be applied when this region is finished?
fa: هنگام اتمام این ناحیه چه انیمیشنی برای انتقال باید اتفاق بیافتد.

en: When Enabled users will be able to add media using this module.
fa: هنگامی که کاربران فعال می شوند، قادر به اضافه کردن رسانه ها با استفاده از این ماژول خواهند بود.

en: When Preview is Enabled users will be able to see a preview in the layout designer.
fa: وقتی پیش‌نمایش فعال است کابران می‌توانند پیش‌نامیش را در بخش طراحی چیدمان مشاهده کنند.

en: When selected, your event will run according to the timezone set on the CMS, otherwise the event will run at Display local time
fa: هنگام انتخاب، رویداد شما براساس منطقه زمانی تعیین شده در CMS اجرا می شود، در غیر این صورت رویداد در زمان نمایش محلی اجرا می شود

en: Whether to always put the default layout into the cycle.
fa: آیا همیشه قالب پیش فرض را در چرخه قرار دهید؟

en: Which Calendar Type should the CMS use?
fa: کدام نوع تقویم باید CMS استفاده کند؟

en: White listed redirect URI's that will be allowed, only application for Authorization Code Grants
fa: فهرست سفید URI های مجاز را هدایت می کند، تنها برنامه برای درخواست اعطای کد مجوز .

en: Whitelist Load Balancers
fa: لیست سفید متوازن کننده بار

en: Widget
fa: ابزار

en: Widget List
fa: فهرست ویجت

en: Widget not found
fa: ویجت یافت نشد

en: Widget not found at index %d
fa: ویجت در شماره %d یافت نشد

en: Widgets
fa: ابزارک ها

en: Width
fa: پهنا

en: Width must be greater than 0
fa: عرض باید بزرگتر از ۰ باشد.

en: Width of the Region
fa: عرض ناحیه

en: Will rebuild all fonts in the CMS and generate new font files for the Players to download. Do this if there are problems showing fonts.
fa: تمامی فونتها را در CMS بازسازی کنید و فایل های فونت جدیدی برای دانلود در پخش کننده ها ایجاد کنید. اگر مشکلی در نمایش فونت وجود دارد، این کار را انجام دهید.

en: Windows
fa: ویندوز

en: Windows Command
fa: فرمان ویندوز

en: With Selected
fa: عملیات با انتخاب شده ها

en: XMR Private Address
fa: آدرس خصوصی XMR

en: XMR Public Address
fa: آدرس عمومی XMR

en: XMR Registered
fa: XMR ثبت شده است

en: XMR address is not set
fa: آدرس XMR تنظیم نشده است

en: XMR is not working on this Player yet, the screenshot will be requested the next time the Player connects on its collection interval, expected %nextCollect%.
fa: XMR بر روی این نمایشگر هنوز کار نمی کند، تصویر صفحه در زمان بعدی اتصال برای جمع آوری درخواست خواهد شد که انتظار می رود ٪nextCollect٪ .

en: Yahoo Currencies
fa: ارزهای یاهو

en: Yahoo Finance
fa: بخش مالی یاهو

en: Yahoo Stocks
fa: سهام یاهو

en: Year
fa: سال

en: Yearly
fa: سالیانه

en: Yes
fa: بله

en: You already own a display group called "%s". Please choose another name.
fa: شما مالک گروه نمایشگر "%s" هستید. لطفا نام دیگری را انتخاب کنید.

en: You cannot change the assignment of a Layout Specific Campaign
fa: شما نمی توانید وظیفه یک چیدمان مخصوص یک مناسبت را تغییر دهید.

en: You cannot replace this media with an item of a different type
fa: شما نمی توانید این رسانه را با یک آیتم دیگر جایگزین کنید

en: You do not have any library files that are not in use.
fa: شما هیچ فایل کتابخانه ای ندارید که بلااستفاده باشد.

en: You do not have permission to assign the provided Layout
fa: شما دسترسی لازم برای ارجاع قالب را ندارید.

en: You do not have permission to edit these permissions.
fa: شما مجوز ویرایش این مجوز را ندارید

en: You do not have permission to edit this profile
fa: شما دسترسی لازم برای ویرایش این پروفایل را ندارید

en: You do not have permission to use that dataset
fa: اجازهء استفاده از این مجموعه اطلاعات را ندارید

en: You do not have permissions to delete this layout
fa: شما مجاز به حذف این صفحه آرایی نیستید

en: You do not have permissions to edit this layout
fa: شما مجوزی برای ویرایش این چیدمان ندارید

en: You do not have permissions to use this media
fa: شما مجوز استفاده از این فایل (مدیا) را ندارید

en: You do not have permissions to view this layout
fa: شما مجوز نمایش این قالب را ندارید

en: You have exceeded your library quota
fa: شما حداکثر فضای کتابخانه را استفاده کردید

en: You have selected %layoutName% for export. A ZIP file will be downloaded which contains the layout, its widgets and media. It will also contain the structure for associated DataSets.
fa: شما٪layoutName٪ را برای خروجی انتخاب کرده اید. فایل ZIP  حاوی پوسته ،ویجت ها و رسانه ها دریافت خواهد شد که شامل ساختاری برای  DataSets مربوطه نیز خواهد بود.

en: You have selected a layout that you no longer have permission to use. Please reload the form.
fa: شما چیدمانی را انتخاب کرده‌اید که اجازه استفاده از آن را ندارید. لطفا فرم را دوباره باز کنید.

en: You have selected media that you no longer have permission to use. Please reload the form.
fa: شما فایلی را انتخاب کردید که اجازه استفاده از آن را ندارید. لطفا فرم را دوباره باز کنید.

en: You must enter a command
fa: شما باید یک فرمان را وارد کنید

en: You must enter a duration.
fa: شما باید یک مدت زمان را وارد کنید.

en: You must have allow_url_fopen = On in your PHP.ini file for RSS Feeds / Anonymous statistics gathering to function.
fa: شما باید در فایل php.ini برای انجام کارهای RSS / ارسال آمار ناشناس اجازه داشته باشید allow_url_fopen = On داشته باشید.

en: You must select a mode.
fa: شما باید یک حالت را انتخاب کنید

en: You should also manually take a backup of your library.
fa: شما باید به صورت دستی از کتابخانه خود پشتیبان تهیه فرمائید.

en: Your event will be scheduled from [fromDt] to [toDt] in the CMS timezone, please check this covers each of your Displays in their respective timezones.
fa: رویداد شما از [fromDt] به [toDt]  در منطقه زمانی CMS برنامه ریزی شده ، لطفا بررسی کنید که هر کدام از نمایشهای شما در موقعيت هاي زمانی مربوطه پوشش داده میشود.

en: Your library is full. Library Limit: %s K
fa: ظرفیت کتابخانه شما تکمیل است. محدودیت کتابخانه :  %s K

en: Your password does not meet the required complexity
fa: کلمه عبورتان شایستهء پیچیدگی مورد لزوم نمی باشد

en: Your requested language %s could not be loaded.
fa: زبان درخواست شده شما %s قابل بارگذاری نیست

en: ZIP
fa: کد پستی

en: ZeroMQ is required to send Player Actions. Please check your configuration.
fa: ZeroMQ برای ارسال عملکردهای پخش کننده مورد نیاز است. لطفا پیکربندی خود را بررسی کنید.

en: ZeroMQ is used to send messages to XMR which allows push communications with player
fa: ZeroMQ برای ارسال پیام به XMR استفاده می شود که اجازه ارتباطات push با پخش کننده را می دهد

en: Zoom
fa: بزرگ‌نمایی

en: cURL extension is required for Twitter
fa: افزونه CURL برای توییتر مورد نیاز است

en: cURL is used to fetch data from the Internet or Local Network
fa: cURL برای جمع آوری داده ها از اینترنت یا شبکه محلی استفاده می شود.

en: contains
fa: شامل

en: does not contain
fa: شامل نیست

en: does not end with
fa: پایان نمی‌یابد با

en: does not equal
fa: برابر نیست

en: does not start with
fa: شروع نمی‌شود با

en: duration
fa: طول

en: ends with
fa: پایان می‌یابد با

en: equals
fa: برابر است با

en: greater than
fa: بزرگتر از

en: he Category for this Help Link
fa: دسته بندی لینک راهنما

en: hours:min:sec
fa: ساعت: دقیقه: ثانیه

en: id
fa: شناسه

en: less than
fa: کمتر از

en: lgpay Atinlay
fa: پیگ لاتین

en: name
fa: نام

en: number of layouts
fa: تعداد قالب ها

en: once it has connected for the first time
fa: هنگامی که برای اولین بار متصل است

en: shuffle
fa: مخلوط

en: starts with
fa: آغاز می‌شود با

en: total duration
fa: مدت زمان کل

en: you read this %readDt%.
fa: شما ٪ readDt٪ را خوانده اید.
